Fér ponuka - 850 Euro v čistom na ruku, ubytovanie v byte-nie ubytovňa. Stabilná práca. (operátor výroby - Trnava)

SLOVMEDIA SK s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
850 - 1 070 EUR/mesiac13. plat, odmena zo zisku raz za rok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v stoji na 3 zmeny po 7,5 hodiny od pondelka do piatku.

Zamestnanec v rámci svojho pracovného zaradenia uskutočňuje výrobné operácie, vykonáva kontrolu kvality vyrábaných dielov, obsluhuje manipulačnú techniku, vykonáva prácu s bremenami. Zásobuje prevádzku potrebným materiálom a vykonáva prípravu dielov. Jazdí po určených trasách v pridelenom sektore, zabezpečuje manipuláciu, vykládku a skladovanie paliet, kontajnerov a prepraviek s materiálom.

* Práca na trvalý pracovný pomer
- základná nástupná mzda 850 € brutto/mesiac
- nočný príplatok 1,60 € brutto (60 až 120 euro
mesačne)
- pracovné soboty (len ranná zmena) + 1,50 €/hod.
- príplatok na nedeľu + 2,99 €/hod
- od druhého mesiaca vyplácaná individuálna
prémia max. do výšky 185 €
- strava (hlavné jedlo) za 0,90 €
- ubytovanie 5 €/noc (zabezpečené na vlastnom
byte, nie ubytovňa - 2 osoby v izbe)
v prípade záujmu vieme poskytnúť aj ubytovňu
- náborový príspevok až do výšky 350 €

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosť pracujúca v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Sme mladá a dynamická spoločnosť s rozsiahlym portfóliom služieb na Slovenskom trhu. Spolupracujeme prevažne s automobilovým a elektrotechnickým priemyslom.
ID: 4059429  Dátum zverejnenia: 10.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac