Robotník vo výrobe bagiet. Mzda podľa výkonu až 1200 Euro (Sládkovičovo)

SLOVMEDIA SK s.r.o.

Miesto práce
Sládkovičovo
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
580 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

aplikácia dressingu na pečivo
-vkladanie jednotlivých surovín do pečiva v súlade s THN jednotlivých výrobkov
-ukladanie hotových výrobkov na posuvný pás
- sanitácia a dezinfekcia výrobného zariadenia
- dodržiavanie predpisov
- ochrana majetku firmy, zabránenie rozkrádania
- iné podľa pokynov nadriadeného

- tradičný zamestnávateľ v regióne s viac ako 20 ročnou históriou
- významná , stabilná spoločnosť
- motivačné finančné ohodnotenie
- športové, spoločenské a kultúrne aktivity zamestnancov
- spoločenské podujatia
- školenia a ďalšie vzdelávanie
- zľavy na produkty vlastnej spoločnosti

Nakoľko poskytujeme krásne, nové ubytovanie v blízkosti firmy, môžu sa k nám prihlásiť aj uchádzači z rôznych kútov Slovenska. Na ubytovni sú troj a štvorlôžkové izby. Nástup je možný ihneď.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť pracujúca v potravinárskom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Sme mladá a dynamická spoločnosť s rozsiahlym portfóliom služieb na Slovenskom trhu. Spolupracujeme prevažne s automobilovým a elektrotechnickým priemyslom.
ID: 3981177  Dátum zverejnenia: 2.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 580 EUR/mesiac