Redaktor/ka súkromnej regionálnej televízie (Galanta)

SLOVMEDIA SK s.r.o.

Miesto práce
Galanta
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte mikrofonický hlas, alebo skúsenosti s kamerou? Regionálna televízia RTV KREA hľadá do svojho tímu posilu: redaktora/ku
- Aktívne hľadanie tém a overovanie informácií
- Oslovovanie respondentov a nahrávanie rozhovorov
- Aktívne sledovanie diania v regióne Galanta a Šaľa

900 € brutto (v závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta môže byť základná mzda dohodnutá vyššie .

Informácie o výberovom konaní

- Mikrofonický hlas bez výslovnostných chýb
- Všeobecná znalosť galantského a šalianskeho regiónu
- Znalosť cudzích jazykov – výhoda
- Komunikačné schopnosti, schopnosť práce pod tlakom a v strese

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Regionálna televízia KREA
Drevená 888
924 01 Galanta

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Sme mladá a dynamická spoločnosť s rozsiahlym portfóliom služieb na Slovenskom trhu. Spolupracujeme prevažne s automobilovým a elektrotechnickým priemyslom.
ID: 3966171  Dátum zverejnenia: 10.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac