Nechcete už doma sedieť ? Chcete pracovať, zarábať a mať prácu kde Vás pre krízu neprepustia? Poďte robiť k nám ! (operátor výroby - Malacky)

SLOVMEDIA SK s.r.o.

Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
760 - 950 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha automatizovaných bodovacích a zváracích liniek, podľa predpísanej výrobnej dokumentácie.
Obsluha lisovacieho zariadenia, podľa predpísanej výrobnej dokumentácie.

ručne manipuluje s plechmi
obsluhuje automatizované bodovacie a zváracie linky
boduje jednoduché plechové diely na nastavených strojných zariadeniach
vykonáva práce na ručných buklovačkách
vykonáva meranie v predpísaných cykloch, hodnoty meraní vpisuje do záznamového listu
dodržiava baliace predpisy finálne aj medzioperačné
vykonáva pretriedenie nezhodných výrobkov v prípade zistenia chybného výrobku
vykonáva základné opravy na linkách - výmena špičiek, čapíc a pod.
vykonáva TPM (totálna produktívna údržba) a ATM (autonómna údržba)
spolupracuje pri odstraňovaní porúch s údržbou v rámci zákonných školení
vykonáva a dodržiava 5S.
nakladá a vykladá plech/výlisok do lisovacieho zariadenia na základe pracovného postupu
a operačnej návodky
vykonáva drobné opravy na linke
aktívne sa zúčastňuje pri výmene náradia (šponovaní linky + jednotlivých lisov) - pomocné práce uvoľňuje výrobu

Zmennosť 2 alebo 3 alebo 4
Počet hodín na zmene 7,5 alebo 12

Možnosti práce:
a) nepretržitá prevádzka
b) práca iba počas pracovných dní

Základna mzda mesačná - 760€

Bonusy / Prémie
a.) DDS 3% (po skúšobnej dobe
b.) Cafeteria system
c.) Plant bonus
d.) výkonostný - 60€
Príplatky
a.) nočná 35%; rizikové pracoviská 50%
b.) nadčas 30% ; rizikové pracoviská 35%
c.) víkend sobota 35%; nedeľa 65%
d.) 100%odpracovaný sviatok
e.) rizikové pracovisko 20% za každú odpracovanú hod

Ubytovňa 2€/noc + daň mestu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výroba komponentov karosérií.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Sme mladá a dynamická spoločnosť s rozsiahlym portfóliom služieb na Slovenskom trhu. Spolupracujeme prevažne s automobilovým a elektrotechnickým priemyslom.
ID: 3900126  Dátum zverejnenia: 2.4.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 760 EUR/mesiac