Tlmočník vo výrobe - Ukrajinský/Ruský jazyk. Preukaz zahraničného Slováka alebo trvalý pobyt podmienka ! (Trnava)

SLOVMEDIA SK s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 000 EUR/mesiac800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o zamestnancov vo výrobe
- pracujete na 3 zmeny od pondelka do piatku (týždeň ranná, týždeň poobedná, týždeň
nočná)
- vybavovanie úradných záležitostí na štátnych inštitúciách
- pomoc v administratíve
- pohotovosť na telefóne a mailoch
- testovanie kandidátov, prezentácia podmienok novým kandidátom
- zabezpečovanie lekárskych prehliadok, nástupov do zamestnania

Musíte mať trvalý pobyt na Slovensku, alebo preukaz zahraničného Slováka ! Nemáme záujem o ľudí s prechodným pobytom za účelom zamestnania sa.

stravné lístky 3,83 €
príplatky za nadčas, nočnú a prácu v sobotu podľa Zákonníka práce.
možnosť pracovať nadčasy
bonus v sume 100 € vyplácaný od tretieho mesiaca
ubytovanie vieme zabezpečiť za 120 €/mesačne.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Ruský jazyk - Expert (C2) alebo Ukrajinský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Strojopis - Základy

Vodičský preukaz

B

- hľadáme svedomitého a zodpovedného človeka, ktorého
práca baví a vie s ňou žiť 7 dní v týždni, 365 dní v roku.

Sme mladá a dynamická spoločnosť s rozsiahlym portfóliom služieb na Slovenskom trhu. Spolupracujeme prevažne s automobilovým a elektrotechnickým priemyslom.
ID: 3792505  Dátum zverejnenia: 21.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 000 EUR/mesiac800