Office asistent

SLOVMAS, a. s.

Miesto práce
Na paši 4, Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
15.04.2024
1 200 EUR/mesiacKonečná výška mzdy v závislosti na druhu a rozsahu pracovného pomeru; 13., 14. plat, odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce a činnosti typické pre pozíciu Office asistent:

- Príprava dokumentov a iných materiálov

- Spravovanie korešpondencie a telefónnych hovorov

- Správa faktúr, spracovanie objednávok

- Zabezpečenie potrebných kancelárskych pomôcok a iných potrieb

- Koordinácia a spolupráca v rámci spoločnosti, s klientmi a partnermi

- Evidencia a spracovanie dát v internom IS

- Flexibilný pracovný čas

- Príjemné pracovné prostredie

- Možnosť profesionálneho a osobnostného rozvoja

- Zamestnanecké výhody a benefity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

administratíva, obchod a ekonomika, životné prostredie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

- Vzdelanie v oblasti administratívy, obchodu a ekonómie alebo environmentalistiky

- Pokročilá znalosť MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)

- Organizačné schopnosti, samostatnosť, zodpovednosť a pozornosť k detailom

- Schopnosť efektívne a profesionálne komunikovať

- Schopnosť pracovať v tíme aj samostatne

- Osvojené štandardné pracovné návyky a pracovná disciplína

SLOVMAS, a. s. je organizácia zodpovednosti výrobcov založená podľa § 28 zákona č. 79/2015 Z. z. o odpadoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej iba "zákon o odpadoch") vykonávajúca svoju činnosť na základe autorizácií Ministerstva životného prostredia Slovenskej republiky.

Kontakt

Kontaktná osoba: Sekretariát
E-mail: poslať životopis
ID: 4794970  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac