Reagujte bez životopisu

Čašník/barman/barista

SLOVKLIMA DEIMOS, s.r.o.

Miesto práce
Šaľa
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
03.02.2020
Mzdové podmienky (brutto)
4,5 - 4,8 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte prácu v príjemnom kolektíve a luxusnom prostredí? Nočný bar a denná kaviareň v Šali prijíma nových čašníkov alebo barmanov (2 pozície, t.j. 2 voľby).
Náplne práce:
- Zaznamenávanie objednávok a príprava alkoholických/nealkoholických nápojov
- Servírovanie objednaných nápojov
- Dodržiavanie správneho postupu prípravy nápojov
- Sledovanie skladových zásob a doplnkových produktov
- Inventarizácia zásob
- Obsluhovanie elektronickej registračnej pokladne a vyúčtovanie objednávok
- Zodpovednosť za dodržiavanie hygieny a čistoty na pracovisku
- Hmotná zodpovednosť za skladové zásoby a finančné prostriedky

- Možnosti odborného vzdelávania platené zamestnávateľom
- Sprepitné

Všetky životopisy je nevyhnutné zasielať na e-mailovú adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Hotelová akadémia, kuchár - čašník

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ústretovosť, flexibilita, čistotnosť, komunikatívnosť, loajálnosť, teamový duch, optimistická povaha

Ochodná spoločnosť DTN group, s.r.o. so sídlom v Šali a pôsobnosťou na celom uzemí SR je zameraná na oblasť klimatizácie, priemyselného chladenia, rekuperácie a vzduchotechniky. V jej portfóliu sú okrem iného aj klimatizácie poprednej značky TOSHIBA AIRCONDITIONER a rozsiahle portfólio chladiarenských zariadení a materiálu svetových značiek. Spoločnosť má zastúpenie aj v zahraničí.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3857582  Dátum zverejnenia: 27.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4,5 EUR/hod.