Fakturantka a administrácia skladového hospodárstva

SLOVKLIMA DEIMOS, s.r.o.

Miesto práce
Šaľa
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatné a zodpovedné vedenie administratívy skladových zásob, fakturácia tovarov a služieb, evidencia tržieb v ERP. Uchádzač musí ovládať vyššie uvedené pracovné činnosti v účtovnom programe MRP.

dohoda

V prípade záujmu prosím pošlite Váš životopis na email: [email protected]
Vo Vašej žiadosti priložte súhlas so spracovaním osobných údajov v tomto znení: Týmto spoločnosti SLOVKLIMA DEIMOS, s.r.o. udeľujem súhlas so spracovaním osobných údajov uvedených v žiadosti o prijatie do zamestnania, v životopise, osobnom dotazníku a osobných údajov získaných pri osobnom pohovore podľa zákona 122/
Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení zákona č. 84/214 Z.z. Súhlas so spracúvaním osobných údajov platí do jeho odvolania. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Vaša žiadosť bude po ukončení výberového konania skartovaná a vymazaná z našej evidencie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Expert
Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Aktívna znalosť MRP je nevyhnutnou podmienkou
Profesionálny a zodpovedný prístup k práci, samostatnosť, lojálnosť, flexibilita, tímovosť,

Ochodná spoločnosť DTN group, s.r.o. so sídlom v Šali a pôsobnosťou na celom uzemí SR je zameraná na oblasť klimatizácie, priemyselného chladenia, rekuperácie a vzduchotechniky. V jej portfóliu sú okrem iného aj klimatizácie poprednej značky TOSHIBA AIRCONDITIONER a rozsiahle portfólio chladiarenských zariadení a materiálu svetových značiek. Spoločnosť má zastúpenie aj v zahraničí.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3170777  Dátum zverejnenia: 8.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600