Chyžná/Upratovačka - ubytovanie zdarma (na živnosť, alebo dohodu - dlhodobá brigáda)

Slovkarpatia Hotel a.s.

Bajkalská 25/A, 825 03 Bratislava, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
4 €/hodina (dohoda), alebo 4,8 €/hodina (živnosť)+ osobné ohodnotenie po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pozíciu Chyžná/Upratovačka pre hotel Holiday inn Bratislava**** hľadáme nových členov tímu s chuťou pracovať a vždy s úsmevom na tvári.
Ponúkame možnosť práce v slušnom prostredí s flexibilným pracovným časom (možnosť práce na 8, alebo 12 hodinové zmeny, denné, alebo aj nočné zmeny)

Pracovnou náplňou Chyžnej/Upratovačky je :
- Upratovanie izieb podľa hotelových štandardov
- Upratovanie verejných priestorov hotela
- Hlásenie akýchkoľvek technických závad na izbách technikom
- Hlásenie zabudnutých vecí hostí na recepcii

- Mzda 4 €/hodina (na dohodu), alebo 4,8 €/hodina (živnosť)
- Flexibilný pracovný čas (možnosť práce na 8, alebo 12 hodinové zmeny, denné, alebo aj nočné zmeny, víkendy)
- Známy hotelový reťazec
- Cenovo zvýhodnené zamestnanecké pobyty
- Parkovanie na hotelovom parkovisku
- Zamestnanecká strava za 1 €
- Možnosť ubytovania v nových priestoroch ZDARMA

1. Zaslať životopis na e-mailovú adresu, do predmetu uviesť názov pracovnej pozície
2. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Novootvorený, najväčší apartmánový dom v Bratislave - Bajkalska Apartments sa nachádza v budove bývalého hotela Holiday Inn Bratislava. Bajkalska Apartments ponúka dlhodobé ubytovanie apartmánového typu v kompletne zrekonštruovaných priestoroch.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3254478  Dátum zverejnenia: 27.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 €/hodina (dohoda), alebo 4,8 €/hodina (živnosť)+ osobné ohodnotenie po skúšobnej dobe