Portier (Asistent hotelových zákazníkov) - ubytovanie gratis

Slovkarpatia Hotel a.s.

Bajkalská 25/A, 825 03 Bratislava, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
650 € + príplatky, nadčasy, osobné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pozíciu Portier (Asistent hotelových zákazníkov) pre hotel Holiday inn Bratislava**** hľadáme komunikatívnych ľudí s príjemným vzhľadom, profesionálnym vystupovaním, chuťou pracovať a vždy s úsmevom na tvári.
Ponúkame možnosť rozšíriť Vaše znalosti a získať nové skúsenosti z oblasti hotelových služieb a tým kariérne rásť a úspešne napredovať.

Pracovnou náplňou Portiera je :
- Vítať hotelových hostí, usmerňovať ich, informovať a vybavovať požiadavky hostí
- Pomáhať s batožinou a odprevádzať hostí na hotelovú izbu
- Udržovať poriadok v priestoroch vstupnej haly
- Spolupracovať a komunikovať s inými oddeleniami pri riešení požiadaviek hotelových hostí

- Známy hotelový reťazec
- Cenovo zvýhodnené zamestnanecké pobyty
- Parkovanie na hotelovom parkovisku
- Zamestnanecká strava
- Možnosť ubytovania v nových priestoroch zdarma
- Tímová práca, mladé a dynamické prostredie s chuťou napredovať
- Vzdelávanie, školenia zdarma, kariérny postup

1. Zaslať životopis na e-mailovú adresu, do predmetu uviesť názov pracovnej pozície
2. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Novootvorený, najväčší apartmánový dom v Bratislave - Bajkalska Apartments sa nachádza v budove bývalého hotela Holiday Inn Bratislava. Bajkalska Apartments ponúka dlhodobé ubytovanie apartmánového typu v kompletne zrekonštruovaných priestoroch.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3242048  Dátum zverejnenia: 14.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 € + príplatky, nadčasy, osobné ohodnotenie