Food & Beverage Manager v kongresovom hoteli

Slovkarpatia Hotel a.s.

Bajkalská 25/A, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
info počas osobného pohovoru s uchádzačom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kongresový hotel Holiday Inn Bratislava hľadá do svojho tímu F&B Managera. Skvelá výzva a príležitosť pre kreatívneho manažéra so skúsenosťami a s chuťou dosahovať stanovené ciele, ktorý pevne uchopí F&B úsek do svojich rúk a posunie produkt správnym smerom.

Popri štandardných benefitoch poskytujeme bezplatné ubytovanie, cestovanie po hoteloch siete InterContinental Hotels Group za zamestnanecké ceny.

Informácie o výberovom konaní

Životopisy posielajte na email adresu [email protected] .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch, gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Manažérske schopnosti, kontrola efektivity, sledovanie trendov a ich implementácia do produktu hotela.

Novootvorený, najväčší apartmánový dom v Bratislave - Bajkalska Apartments sa nachádza v budove bývalého hotela Holiday Inn Bratislava. Bajkalska Apartments ponúka dlhodobé ubytovanie apartmánového typu v kompletne zrekonštruovaných priestoroch.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3174958  Dátum zverejnenia: 31.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: info počas osobného pohovoru s uchádzačom