Recepčný/Recepčná - Holiday Inn Bratislava****

Slovkarpatia Hotel a.s.

Miesto práce
Bajkalská 25/A, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
18.05.2017
Mzdové podmienky (brutto)
800 € + príplatky, nadčasy, osobné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa súčasťou nášho mladého dynamického tímu na recepcii!

Pracovnou náplňou pracovníka recepcie je :
- Vítať hotelových hostí, usmerňovať ich, informovať a vybavovať požiadavky hostí
- Vykonať "check-in" / "check-out" hosťa a ďalšie činnosti podľa sieťových štandardov
- Prímať platby v hotovosti a kreditnou kartou, a tým vytvárať podklady pre ekonomické oddelenie
- Spolupracovať a komunikovať s inými oddeleniami pri riešení požiadaviek hotelových hostí

- Známy hotelový reťazec
- Zamestnanecké pobyty zdarma
- Parkovanie na hotelovom parkovisku
- Zamestnanecká strava za 1 €
- S možnosťou poskytnutia ubytovania v nových priestoroch
- Tímová práca, mladé a dynamické prostredie s chuťou napredovať
- Vzdelávanie, školenia zdarma, kariérny postup

Primať budeme viacerých uchádzačov na pozíciu recepčný/recepcňá
POSTUP :
1. Zaslať životopis na e-mailovú adresu, do predmetu uviesť názov pracovnej pozície
2. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov
3. V prípade študentov prijať vieme len študentov externého a denného štúdia, ktorí vedia pracovať minimálne 3x týždenne.

4. Výberovému konaniu predchádza krátky telefonát
5. Výberové konanie sa bude konať v našom hoteli

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Príjemné vystupovanie
- Komunikatívnosť
- Chuť pracovať
- Prax v hotelovom odvetví je výhodou
- Znalosti v programe OPERA výhodou

Novootvorený, najväčší apartmánový dom v Bratislave - Bajkalska Apartments sa nachádza v budove bývalého hotela Holiday Inn Bratislava. Bajkalska Apartments ponúka dlhodobé ubytovanie apartmánového typu v kompletne zrekonštruovaných priestoroch.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3024107  Dátum zverejnenia: 20.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 € + príplatky, nadčasy, osobné ohodnotenie