Reagujte bez životopisu
Logo Slovhill s.r.o

Čašník/Čašníčka do Reštaurácie pri Kaplnke - Záhorská Bystrica

Slovhill s.r.o

Miesto práce
Pri kaplnke, Donská 125, Bratislava-Záhorská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.6.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacmzda 70€ netto/deň + odmeny + tringelty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • práca na dlhý/krátky týždeň
  • privítanie a usádzanie hostí
  • obsluha a komunikácia s hosťom
  • objednávanie a poskytovanie rád pri výbere jedál a nápojov
  • servírovanie objednaných jedál a nápojov
  • práca za barom, vydávanie jednoduchých nápojov, limonád, easy speak cocktailov
  • udržiavanie čistoty na prevádzke
  • skladové hospodárstvo, sledovanie zásob tovaru, objednávanie tovaru, zúčastňovanie sa inventúr
  • práca s pokladňou, práca so systémom BlueGastro
  • dodržiavanie zásad BOZP
  • preberanie rezervácií telefonicky,
  • uskutočňovanie akcií, rodinné oslavy, kary, jubileá na týždennej báze

- príjemné pracovné prostredie s "rodinným prístupom"

- mladý kolektív

- zamestnanecká strava každý deň, celý deň

- práca na zmeny (krátky-dlhý) týždeň

- práca pre stabilnú firmu

- možnosť sa podieľať na inovácií prevádzky

Ak chceš pracovať v príjemnom prostredí, v priateľskom kolektíve a mať istotu zamestnania, ozvi sa nám! Hľadáme skúseného čašníka/čašníčku s praxou, ktorý nám pomôže skvalitniť a zmodernizovať naše služby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kuchár/čašník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • zdravý rozum
  • flexibilita
  • lojálnosť
  • komunikatívnosť
  • samostatnosť
  • chuť sa rozvíjať
  • čistotnosť
  • láska ku gastronómií

Reštaurácia pri Kaplnke sa nachádza v Bratislave v časti - Záhorská Bystrica. Priamo pri reštaurácii stojí zastávka autobusu č. 36. Je v tichom prostredí pod kopcom obytných domov, v časti Strmé vŕšky, kde romantiku prostredia umocňuje záhradka a interiérový krb.
Reštaurácia má bohatý výber jedál európskej kuchyne, ktoré spĺňajú kritériá aj najväčšieho labužníka.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Branislav Novosad
Tel.: +421910373123
E-mail: poslať životopis
ID: 4309260  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac