Reagujte bez životopisu
Logo Slovhill s.r.o

Kuchár

Slovhill s.r.o

Miesto práce
Bratislava IV, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 400 - 1 700 EUR/mesiacPodľa skúseností kandidáta možná mzda 1700€ netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do tímu hlavného kuchára zmeny.

Náplň práce:

- zodpovednosť za celkový chod kuchyne, vedenie tímu v kuchyni

- dodržiavanie receptúr, sledovanie kvality jedál,

- kontrola zásob a efektívne narábanie so surovinami

- dodržiavanie zásad a štandardov HCCP,

- príprava a realizovanie sezónnych ponúk,

- spolu-účasť na vytvorení nového a moderného konceptu kuchyne

- sledovanie nových trendov v gastronómii a ich uplatňovanie

- dodržiavanie celkovej čistoty kuchyne a zdravé rozdeľovanie úloh

- ľudský prístup ku kolegom

  • práca v stabilnej firme
  • práca na zmeny dlhý/krátky týždeň
  • reštaurácia je zameraná viac na denný ruch
  • strava a pitní režim zabezpečuje firma celý deň
  • možnosť bezproblémového parkovania rovno pri vchode do práce
  • pracovné oblečenie

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0910 373 123 a dohodnúť si osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.6.2024 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kuchár

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

flexibilita, komunikatívnosť, zodpovednosť, lojalita, riadiace schopnosti

Reštaurácia pri Kaplnke sa nachádza v Bratislave v časti - Záhorská Bystrica. Priamo pri reštaurácii stojí zastávka autobusu č. 36. Je v tichom prostredí pod kopcom obytných domov, v časti Strmé vŕšky, kde romantiku prostredia umocňuje záhradka a interiérový krb.
Reštaurácia má bohatý výber jedál európskej kuchyne, ktoré spĺňajú kritériá aj najväčšieho labužníka.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 3833889  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac