Obchodný zástupca pre vlasovú kozmetiku - Košický kraj

Slovhair, s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Provízny systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obchodný zástupca pre profesionálnu vlasovú kozmetiku, navštevuje našich obchodných partnerov, informuje o sortimente, novinkách a predajných akciách, organizuje odborné školenia a získava nových zákazníkov. Miesto je vhodné pre komunikatívnych záujemcov, ktorí radi prichádzajú do styku s ľuďmi, majú príjemné vystupovanie, schopnosť presvedčovať a ocenia samostatnosť, nezávislosť, voľnú pracovnú dobu a nadpriemerné ohodnotenie.

práca s atraktívnym sortimentom, voľná pracovná doba, nadpriemerné ohodnotenie

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite svoj životopis priamo odpoveďou na tento inzerát alebo e-mailom na adresu: ikalivoda@slovhair.sk.
Spoločnosť Slovhair bude, vzhľadom na veľký počet záujemcov, kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.
Zaslaním Vašej žiadosti nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v internej personálnej databáze.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počítačové znalosti - používateľ

Internet (e-mail, www) - pokročilý
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Ideálny kandidát má skúsenosti s predajom a má prehľad a znalosti o kaderníckom trhu. Pozícia si vyžaduje kandidáta, ktorý je aktívny vodič so skúsenosťami.

Naša spoločnosť sa špecializuje na obchodné zastúpenia zahraničných firiem v oblasti profesionálnej vlasovej kozmetiky na Slovensku, v Českej republike a Maďarsku. Našimi partnermi sú významné svetové spoločnosti ako TIGI, Goldwell, Trinity, Artistique, Nanokeratin a pod.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Vajnorská 178
831 04 Bratislava
ID: 448851   Dátum zverejnenia: 16.6.2017