Sales Manager SR/ČR

Biutli, s. r. o.

Miesto práce
Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.09.2023
2 200 EUR/mesiacV prípade SENIORSKEJ úrovne je výška mzdy podľa dohody. Okrem základnej mzdy, kvartálne odmeny podľa plnenia cieľov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste manažér so schopnosťami lídra a ambíciami budovania silného obchodného oddelenia? Je vašou silnou stránkou orientácia na výsledok a schopnosť previesť vízie do akcie?

Sme distribútor profesionálnej vlasovej kozmetiky s nadnárodným pôsobením. V rámci implementácie úplne novej stratégie firmy a zavádzania nových, moderných, technológií hľadáme kľúčového človeka pre novovznikajúcu pozíciu. Pozícia zastrešuje obchodné aktivity pre ČR a SR trh, s výhľadom presahu do ďalších krajín.

Nevyhnutná je prax v oblasti predaja, vrátane B2B biznisu, s preukázateľnými výsledkami a skúsenosti s riadením predajného tímu. Ponúkame prostredie menšieho kolektívu, kde je podporované nadšenie pre rozvoj biznisu, rýchla dynamika rozvoja a schopnosti vlastného rozhodovania sa okamžite odrážajú na výsledkoch.

Vaša práca a zodpovednosť bude zahŕňať:
• Plánovanie, implementáciu a riadenie predajných aktivít spoločnosti, analýzu predajných dát, vyhodnocovanie plnenia cieľov.
• Priame riadenie predajného tímu, koučovanie, plná zodpovednosť za plnenie obchodných cieľov tímu a sledovaných KPI.
• Aby ste mohli efektívne riadiť obe krajiny, je potrebné počítať s pravidelným cestovaním do ČR.
• Akvizícia vhodných nových dodávateľov, komunikácia so zahraničnými dodávateľmi, vyjednávanie obchodných podmienok.

• Kvartálne odmeny podľa dosiahnutých výsledkov.
• Služobné vozidlo.
• Zamestnanecký benefit vo forme rozpočtu, ktorý slúži na nákup našich produktov pre osobnú potrebu.
• Zaujímavá samostatná práca v atraktívnej lokalite a moderných priestoroch firmy.
• Práca v menšom tíme, kde sú takmer okamžite viditeľné výsledky práce.
• Možnosť dostať sa ku zaujímavým produktom, ku ktorým sa bežný smrteľník v retaile nedostane ;)
• Pracovná ponuka je na TPP alebo podľa dohody.

Ak vidíte v tejto ponuke realizáciu pre seba a prínos pre firmu, pošlite svoj životopis s motivačným listom a fotografiou na e-mailovú adresu.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem a ďakujeme za pochopenie, že budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspejú vo výberovom konaní, budú po jeho skončení zlikvidované v zmysle zákona.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodné, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Ste ideálny kandidát pre náš tím, ak:
• Ste samostatne rozmýšľajúci človek navrhujúci riešenia.
• Napĺňajú vás nové projekty, motivujú výzvy.
• Ste tímový hráč a zároveň silná autorita so schopnosťou zapracovania firemných záujmov do prostredia obchodného tímu.
• Plynule komunikujete v angličtine v obchodnej oblasti.
• Veci dokončujete, nielen začínate.
• Máte schopnosť rýchlej analýzy, rozumiete číslam.

Firma Biutli je lídrom na trhu v predaji vlasovej kozmetiky v Slovenskej a Českej republike. Je distribútorom profesionálnej vlasovej kozmetiky pre kadernícke salóny s viac než 15- ročnou tradíciou. Našimi partnermi sú významné svetové spoločnosti ako TIGI, Trinity, Artistique, GKhair, Broaer a pod. Viac informácií nájdete na www.biutli.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3195010  Dátum zverejnenia: 2.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac