Dispečer callcentra - príjem a spracovanie hlásení škodových udalostí

Slovexperta, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
Dohodou
1 000 EUR/mesiac+ variabilná zložka mzdy vo forme osobného ohodnotenia pri dosahovaní cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu špecialistov call-centra, ktorí sú prvou kontaktnou osobou našich klientov, hľadáme nového kolegu:

- ak má pre Vás zmysel pomáhať a byť prvým, kto poskytne bezprostrednú, vysoko kvalifikovanú pomoc ľuďom, ktorí sa na Vás s veľkou dôverou obrátia a tým si budovať dobré meno v širokom okolí,

- ak chcete detailne spoznať proces kompletného priebehu škodovej udalosti na vozidlách, na majetku a pod. - od vzniku až po samotnú likvidáciu, a tým vedomostne rásť,

- ak chcete získať cenné skúsenosti aj do bežného života,

pridajte sa k nám! Ponúkame prácu v priateľskom kolektíve šikovných a správne naladených ľudí, kvalitný systém zaškolenia, príležitosť odborne sa vzdelávať a kariérne rásť.

Ako súčasť kontaktného centra budete:
Prijímať a spracovávať telefonické objednávky a hlásenia našich klientov
Poskytovať profesionálny servis a odborné poradenstvo
Registrovať škodové udalosti do systému
Spolupracovať s úsekom likvidácie poistných udalostí
Vykonávať súvisiace administratívne práce
Budovať dobré vzťahy s klientmi, aby sa na nás mohli kedykoľvek s dôverou obrátiť
Komunikovať s internými zamestnancami
Pracovať v dynamickom a priateľskom kolektíve v príjemnom, modernom pracovnom prostredí

a to samozrejme s podporou dôkladného odborného zaškolenia.

- perspektívna zaujímavá práca bez stereotypu v stabilnej dcérskej spoločnosti dvoch významných poisťovní,
- plne hradené stravné
- dodatočná dovolenka,
- sick days,
- pracovné voľno nad rámec Zákonníka práce
- príspevok na životné poistenie,
- príspevok pri životnom a pracovnom jubileu,
- flexibilný systém firemných benefitov
- osobný a odborný rast,
- vzdelávanie, zaujímavé teambuildingy, dobrovoľnícke aktivity a ďalšie zamestnanecké benefity

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Žiadosti o prijatie do pracovného pomeru spolu s profesijným životopisom očakávame na kontaktnej adrese.
Kontaktovať budeme kandidátov spĺňajúcich kritériá na danú pozíciu. Informácie o spracúvaní Vašich osobných údajov, Vašich právach a ich uplatňovaní nájdete na www.slovexperta.sk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Presnosť a precíznosť
Komunikačné zručnosti
Empatia, pro-klientsky prístup
Pohotové reakcie
Časová flexibilita
Zodpovednosť, asertívny postoj
Bezproblémová práca s PC
Prax v call centre, resp. v podobnej oblasti je vítaná

Slovexperta, s.r.o., je dcérska spoločnosť dvoch významných poisťovní pôsobiacich v SR . Svoje služby poskytuje od roku 2002.
Venujeme sa komplexnej problematike škodových udalostí – od prvotnej asistenčnej služby, registrácie škodovej udalosti a obhliadky poškodeného majetku vrátane kalkulácie predpokladaných nákladov na opravu. Príprava podkladov na likvidáciu škôd v jednej z našich zmluvných poisťovní.
Realizujeme obhliadky vozidiel v rôznych situáciách – pred vstupom do havarijného poistenia, po škodovej udalosti, v konfrontácii s vozidlom osoby zodpovednej za škodu z povinného zmluvného poistenia, ako aj po oprave vozidla.
Okrem toho realizujeme aj obhliadky majetku z produktov neživotného poistenia.

Svoje služby poskytujeme prostredníctvom svojich zastúpení v rámci celej SR.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4788367  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac