IT špecialista technickej podpory

Slovexperta, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
01.06.2021
1 000 EUR/mesiac(finálna výška mzdy závisí od skúseností kandidáta) + osobné ohodnotenie, polročné a koncoročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Myslíš „out of box“ a nebojíš sa inovácií?
Ak je tvojou silnou stránkou identifikovať problém, navrhnúť a realizovať riešenie, tak hľadáme práve Teba.
Základné znalosti Microsoft 365, Active directory a schopnosti analyzovať a interpretovať dáta sú vítané.

Náplň práce spočíva:
- technická podpora interných zamestnancov spoločnosti
- spolupráca a koordinácia firiem externej IT podpory
- správa existujúceho a príprava nového hardware-u pre zamestnancov
- riešenie technických / SW problémov koncových zariadení
- nastavovanie firemných mobilných telefónov, NTB a PC
- spolupráca pri nákupe a správe IT a komunikačnej techniky
- príprava a vyhodnocovanie štatistík a analýz podľa požiadaviek vedenia spoločnosti
- verifikácia dát a ich zdrojov
- podpora prípravy a realizácie inovačných projektov v spoločnosti
- pravidelný reporting

Ponúkame:
- variabilná zložka mzdy vo forme osobného ohodnotenia
- polročná a koncoročná odmena (0-100% zo základu podľa výkonnosti)
- príspevok na životné poistenie 25 až 45 € / mesiac
- práca s najmodernejšími technológiami
- perspektívna práca v stabilnej dcérskej spoločnosti dvoch významných poisťovní
- flexibilný pracovný čas
- možnosť osobného a odborného rastu
- sick day
- dovolenka navyše
- vzdelávanie a ďalšie zamestnanecké výhody
- bonus za vernosť

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Žiadosti o prijatie do pracovného pomeru spolu s profesijným životopisom očakávame na kontaktnej adrese. Informácie o spracúvaní Vašich osobných údajov, Vašich právach a ich uplatňovaní nájdete na www.slovexperta.sk.

Uchádzačov vhodných na danú pozíciu budeme kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažment, strojárske, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- všeobecné znalosti a zručnosti v oblasti IT
- silné analytické a logické myslenie
- vysoké pracovné nasadenie
- kreatívne myslenie pri riešení problémov
- bezúhonnosť
- základné znalosti Microsoft 365 a Active directory sú vítané
- znalosť SW Redmine, GLPi a Jira - výhodou

Slovexperta, s.r.o., je dcérska spoločnosť dvoch významných poisťovní pôsobiacich v SR . Svoje služby poskytuje od roku 2002.
Venujeme sa komplexnej problematike škodových udalostí – od prvotnej asistenčnej služby, registrácie škodovej udalosti a obhliadky poškodeného majetku vrátane kalkulácie predpokladaných nákladov na opravu. Príprava podkladov na likvidáciu škôd v jednej z našich zmluvných poisťovní.
Realizujeme obhliadky vozidiel v rôznych situáciách – pred vstupom do havarijného poistenia, po škodovej udalosti, v konfrontácii s vozidlom osoby zodpovednej za škodu z povinného zmluvného poistenia, ako aj po oprave vozidla.
Okrem toho realizujeme aj obhliadky majetku z produktov neživotného poistenia.

Svoje služby poskytujeme prostredníctvom svojich zastúpení v rámci celej SR.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4042861  Dátum zverejnenia: 18.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac