Operátor callcentra - spracovanie hlásení škodových udalostí, asistenčné služby, oceňovanie

Slovexperta, s.r.o.

Miesto práce
Račianska, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01.11.2019
nástupná mzda od 800 € brutto, po zapracovaní navýšenie + variabilná zložka od výsledkov, polročné a koncoročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Telefonická komunikácia s klientom
Spracovanie telefonických objednávok a hlásení
Registrácia škodových udalostí do systému
Spolupráca s úsekom likvidácie poistných udalostí
Oceňovanie vozidiel pri vstupe do poistenia
Registrácia hlásených požiadaviek asistenčných služieb do systému
Spolupráca s externými dodávateľmi asistenčných služieb
Vykonávanie súvisiacich administratívnych prác
Komunikácia s internými zamestnancami

- perspektívna práca v stabilnej dcérskej spoločnosti dvoch významných poisťovní,
- dodatočná dovolenka, sick day,
- možnosť osobného a odborného rastu,
- možnosť jazykového vzdelávania,
- práca v dynamickom kolektíve v novovybudovaných priestoroch,
- odborné zaškolenie,
- príspevok na životné poistenie

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Žiadosti o prijatie do pracovného pomeru spolu s profesijným životopisom očakávame na kontaktnej adrese.
Kontaktovať budeme kandidátov spĺňajúcich kritériá na danú pozíciu. Informácie o spracúvaní Vašich osobných údajov, Vašich právach a ich uplatňovaní nájdete na www.slovexperta.sk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Odolnosť voči stresu a mentálnej záťaži
Výborné komunikačné zručnosti
Pohotové reakcie
Časová flexibilita
Zodpovednosť, asertívny postoj
Prax v call centre, resp. v podobnej oblasti je vítaná
Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka vítaná

Slovexperta, s.r.o., je dcérska spoločnosť dvoch významných poisťovní pôsobiacich v SR . Svoje služby poskytuje od roku 2002.
Venujeme sa komplexnej problematike škodových udalostí – od prvotnej asistenčnej služby, registrácie škodovej udalosti a obhliadky poškodeného majetku vrátane kalkulácie predpokladaných nákladov na opravu. Príprava podkladov na likvidáciu škôd v jednej z našich zmluvných poisťovní.
Realizujeme obhliadky vozidiel v rôznych situáciách – pred vstupom do havarijného poistenia, po škodovej udalosti, v konfrontácii s vozidlom osoby zodpovednej za škodu z povinného zmluvného poistenia, ako aj po oprave vozidla.
Okrem toho realizujeme aj obhliadky majetku z produktov neživotného poistenia.

Svoje služby poskytujeme prostredníctvom svojich zastúpení v rámci celej SR.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3788580  Dátum zverejnenia: 16.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupná mzda od 800 € brutto, po zapracovaní navýšenie + variabilná zložka od výsledkov, polročné a koncoročné odmeny