Kontrolór pre Banskobystrický a Nitriansky kraj

Slovexperta, s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
900 € brutto + príplatok za výkon funkcie do 300 €, polročné a koncoročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kontrolóra pre oblasť Banskobystrického a Nitrianskeho kraja.
Náplň práce:
a) kontroluje vybavenia objednávok od technikov.
b) vyhotovuje protokol z kontroly.
c) realizuje fyzické kontroly na zastúpeniach spoločnosti.
d) zaškoľuje technikov v adaptačnom procese – dodržiavanie predpisov, práca
v AudaNet, Auda Glass, AAD Shop a v systémoch Slovexperta. Vo vykonávaní obhliadok, správnej dokumentácii vozidiel, práci s výškovým meradlom. Pracuje so školiacim plánom.
e) realizuje opakované /kontrolné/ obhliadky následne po vykonaní obhliadky technikom.
f) realizuje kontroly prevádzaných opráv v autoservisoch.
g) vyhotovuje záznamy z kontrol jednotlivých technikov, zastúpení, partnerov a servisov.
h) vykonáva kontrolné činnosti podľa pokynov vedenia spoločnosti.
i) aktívne sa zúčastňuje na výberových konaniach podriadených pracovníkov.
j) spolupracuje s Regionálnym manažérom pri riadení regiónu.
k) práca vyžaduje cestovanie na pridelené zastúpenia

Ponúkame:
- perspektívnu prácu v dcérskej spoločnosti dvoch významných poisťovní
- veľmi dobré pracovné podmienky, rovnako ako aj systém odmeňovania za
dosiahnuté výsledky
- možnosti profesijného rastu a vzdelávania

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Žiadosti o prijatie do pracovného pomeru spolu s profesijným životopisom očakávame na kontaktnej adrese.

Uchádzačov vhodných na danú pozíciu budeme kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

dopravné, strojárske, automechanik, kvalitár, technik, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- znalosť konštrukcie motorových vozidiel
- znalosti z oblasti mechaniky pohybu
- znalosť technológie opráv motorových vozidiel
- skúsenosť na kontrolórskej pozícii
- vysoké pracovné nasadenie
- organizačné, riadiace a komunikačné schopnosti
- bezúhonnosť
- komunikácia s klientom, proklientský prístup
- komunikačné zručnosti a analytické myslenie
- odolnosť voči stresu, bezúhonnosť, zodpovednosť
- znalosť práce s PC (MS Word, MS Excel)

Slovexperta, s.r.o., je dcérska spoločnosť dvoch významných poisťovní pôsobiacich v SR . Svoje služby poskytuje od roku 2002.
Venujeme sa komplexnej problematike škodových udalostí – od prvotnej asistenčnej služby, registrácie škodovej udalosti a obhliadky poškodeného majetku vrátane kalkulácie predpokladaných nákladov na opravu. Príprava podkladov na likvidáciu škôd v jednej z našich zmluvných poisťovní.
Realizujeme obhliadky vozidiel v rôznych situáciách – pred vstupom do havarijného poistenia, po škodovej udalosti, v konfrontácii s vozidlom osoby zodpovednej za škodu z povinného zmluvného poistenia, ako aj po oprave vozidla.
Okrem toho realizujeme aj obhliadky majetku z produktov neživotného poistenia.

Svoje služby poskytujeme prostredníctvom svojich zastúpení v rámci celej SR.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3439007  Dátum zverejnenia: 6.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 € brutto + príplatok za výkon funkcie do 300 €, polročné a koncoročné odmeny