Hlavná účtovníčka

Slovexperta, s.r.o.

Miesto práce
Uhoľná 1, Žilina
Termín nástupu
november - december 2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za komplexné vedenie podvojného účtovníctva;
- zabezpečenie a spracovanie mesačných a ročných účtovných závierok v rozsahu a termínoch stanovených spoločnosťou;
- aktívna spolupráca pri nastavovaní procesov v spoločnosti;
- zodpovednosť za správnosť metodiky účtovania;
- inventarizácia záväzkov, pohľadávok, majetku;
- vypracovanie daňového priznania na daň z príjmov PO a súvisiacich štatutárnych výkazov;
- spracovanie ostatných daňových priznaní vyplývajúcich z činnosti spoločnosti;
- mesačné spracovanie priznaní k DPH;
- inventarizácia účtov (fyzické a dokladové inventúry), príprava podkladov pre audit;
- komunikácia s daňovým úradom, štátnymi inštitúciami a s daňovými poradcami a audítormi;
- spracovanie štatistických výkazov, NBS výkazov;
- dohľad nad platbami, pohľadávkami a záväzkami;

- perspektívna práca v stabilnej dcérskej spoločnosti dvoch významných poisťovní;
- možnosť osobného a odborného rastu;
- vzdelávanie a ďalšie zamestnanecké výhody;

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Žiadosti o prijatie do pracovného pomeru spolu s profesijným životopisom očakávame na kontaktnej adrese.

Kontaktovať budeme kandidátov spĺňajúcich kritériá na danú pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2017 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - expert
Skladové hospodárstvo - pokročilý
Pokladňa - pokročilý
Mzdové účtovníctvo - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

- minimálne 3 až 5 ročná prax na podobnej pozícii ;
- znalosť účtovných a daňových zákonov;
- samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť;
- organizačné schopnosti, komunikatívnosť;
- analytické myslenie;
- znalosť anglického jazyka výhodou, nie podmienkou;
- účtovanie v programe Softip výhodou;

Slovexperta, s.r.o., je dcérska spoločnosť dvoch významných poisťovní pôsobiacich v SR . Svoje služby poskytuje od roku 2002.

Venujeme sa komplexnej problematike škodových udalostí – od nahlásenia a obhliadky cez kalkuláciu predpokladaných nákladov na opravu, až po prípravu podkladov na likvidáciu škôd v jednej z našich zmluvných poisťovní.

Realizujeme obhliadky vozidiel v rôznych situáciách – pred vstupom do havarijného poistenia, po škodovej udalosti, v konfrontácii s vozidlom osoby zodpovednej za škodu z povinného zmluvného poistenia, ako aj po oprave vozidla.

Svoje služby poskytujeme prostredníctvom svojich zastúpení v rámci celej SR.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Uhoľná 1
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Hoblíková
E-mail: poslať životopis
ID: 3208054   Dátum zverejnenia: 6.10.2017