Mechanizátor, technik pre poľnohospodárske stroje

SLOVETRA, a.s.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiacUvedená mzda je garantovaná minimálna hrubá mzda, avšak starostlivo bude zvážená Vaša pracovná skúsenosť a kvalifikácia pri finálnom jednaní.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zodpovednosť za výrobu a údržbu mechanických komponentov a zariadení
  • údržba a oprava strojov a zariadení
  • príprava pracovného plánu, rozvrhnutie práce na strojoch a zariadeniach
  • riadenie a organizovanie práce zamestnancov na úseku rastlinnej výroby, mechanizácie a skladovania
  • zabezpečenie kontroly a evidencie poľnohospodárskej techniky
  • zabezpečuje prípravu podkladov do účtovníctva a na mzdové oddelenie v systéme AgroCont
  • vedie evidenciu technických preukazov, sleduje expiráciu technických a emisných kontrol
  • zodpovedá za poriadok, dodržiavanie zásad a predpisov bezpečnosti práce, ochrany zdravia a požiarnych predpisov
  • organizuje pracovné činnosti podriadených zamestnancov a plánuje pracovné zmeny
  • vedie agronomickú evidenciu
  • komunikuje s dopravným inšpektorátom, poisťovňami a inými inštitúciami
  • ​zabezpečuje starostlivosť o pridelené objekty (dvory a budovy)​
  •  pravidelne hodnotí výsledky práce, dôsledne uplatňuje zásady odmeňovania za prácu v súlade s internými predpismi podniku

  • služobné auto, notebook, mobil
  • 13. plat
  • vianočné odmeny
  • zľavy na holdingové produkty
  • mimoriadne odmeny
  • koncoročné odmeny
  • poukážka na holdingové produkty v hodnote 200€

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 30 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Poľnohospodárstvo, Oprava techniky

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Agrocont - Pokročilý

Vodičský preukaz

B, T

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť zastrešujúca činnosť niekoľkých poľnohospodárskych spoločnosti. Zaoberá sa kúpou a predajom poľnohospodárskych komodít, poskytovaním služieb v oblasti mechanizácie, rastlinnej a živočíšnej výroby.

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Zvončeková Balátová
Tel.: +421918563526
E-mail: poslať životopis
ID: 4811234  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac