Špecialista/ka priamych platieb

SLOVETRA, a.s.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiacNástup 1000 € + 20 % prémia. Uvedená výška odmeny predstavuje minimálnu garantovanú sumu vzťahujúcu sa k uvedenej pozícii. Skutočná suma odmeny bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a skúsenosťami.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Skupina poľnohospodárskych podnikov, hľadá kolegu/kolegyňu na pozíciu Špecialista/ka priamych platieb, náplňou práce bude:
- vypracovať/kontrolovať a podávať hlásenia na orgány kontroly a podpory (UKSUP,PPA)
- agronomickú evidenciu v programe Agrocont
- sledovanie aktuálnej pôdohospodárskej legislatívy
- agronomická činnosť
- spolupráca na plánoch
- sledovanie a vyhodnocovanie vybraných ukazovateľov v RV
- zabezpečovanie vstupov
- príprava reportov
- spolupracuje pri ročnom plánovaní prác a výnosov plodín
- spolupracuje pri ročnom plánovaní použitia hnojív, chemikálii a osív

- notebook
- telefón
- naturálne benefity z výrobkov /zľavy/
- koncoročné odmeny
- možnosť kariérneho rastu

Svoj životopis a motivačný list zašlite prosím na dole uvedenú e-mailovú adresu.
Možnosť zaškolenia uchádzačov na pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárstvo, ekonomika, verejná správa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dôslednosť
-zmysel pre detail
- komunikatívnosť
- samostatnosť riešiť problémy
- cieľavedomosť

Spoločnosť zastrešujúca činnosť niekoľkých poľnohospodárskych spoločnosti. Zaoberá sa kúpou a predajom poľnohospodárskych komodít, poskytovaním služieb v oblasti mechanizácie, rastlinnej a živočíšnej výroby.
ID: 4004058  Dátum zverejnenia: 25.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac