Manažér riadenia chovu hospodárskych zvierat

SLOVETRA, a.s.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac1100 EUR + 20 % prémie. Možnosť zvýšenia pri plnení cieľov firmy. 13.plat pri plnení plánu + koncoročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V spolupráci a podľa pokynov vedúceho strediska:
- zabezpečovanie plynulej prevádzky na farme
- organizovanie pracovných zmien
- sledovanie zdravotného stavu zvierat a vykonávanie veterinárnych zákrokov spolu s veterinárnym lekárom
- zabezpečovanie reprodukcie hospodárskych zvierat
- sledovanie úžitkovosti chovných zvierat
- zodpovednosť za kŕmenie a výživu hospodárskych zvierat
- stanovovanie dávky a zloženia kŕmenia
- zasielanie pravidelných hlásení o stave, presunoch a úhynoch zvierat kontrolným inštitúciám
- vedenie evidencie zvierat
- mesačný reporting pre vedenie spoločnosti

Práca v stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou.
Možnosť kariérneho rastu.
Mesačné prémie.
Možnosť nákupu produktov družstva za zvýhodnené ceny.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2022 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vzťah k práci so zvieratami.
Proaktívny prístup, zameranie na cieľ a výsledky. Odolnosť voči stresu.
Schopnosť viesť kolektív a organizovať prácu.

Spoločnosť zastrešujúca činnosť niekoľkých poľnohospodárskych spoločnosti. Zaoberá sa kúpou a predajom poľnohospodárskych komodít, poskytovanym služieb v oblasti mechanizácie, rastlinnej a živočíšnej výroby.

Kontakt

ID: 3833677  Dátum zverejnenia: 5.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac