Správca aplikácie systému na riadenie údržby

SLOVEO a.s.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 1300,- € v závislosti od zručností a odbornej praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovedá za prevádzku systému riadenia údržby, za bezchybné fungovanie a bezpečnosť systému na riadenie údržby..
• Komunikuje s klientom v oblasti vytvárania spoločných systémov a procesov
• Riadi, a spoluzodpovedá za funkčnosť procesov: preventívnej údržby, korektívnej údržby, systém na sledovanie náhradných dielov, systém sledovania a riadenia nákladov, vykazovania prác a iných.
• Vypracováva cenové kalkulácie pre zmluvné i mimo zmluvné aktivity na stredisku.
• Spolupracuje s tímom na prevádzke, so zástupcami materskej spoločnosti z oblasti systémových služieb.
• Spolupracuje na vytváraní systémových nástrojov (CAFM) do praxe, vytvára systém na efektívne riadenie údržby, sledovanie výkonov, manažment náhradných dielov, externých služieb a sledovanie rozpočtov.
• Vytvára a zabezpečuje systém na sledovanie KPI.
• Analyzuje a vyhodnocuje pridelené KPI a navrhuje riešenia na zlepšovanie výkonov.
• Zodpovedá za funkčnosť a údržbu informačných systémov riadenia výroby a kvality.

Na danú pozíciu ponúkame:
• Stabilné zázemie medzinárodnej spoločnosti
• Nadštandardné benefity pre zamestnancov podľa kolektívnej zmluvy
• Možnosti vzdelávania
• Kariérny rast
• Ročný výkonnostný bonus
• Flexibilný pracovný čas
• Príspevok zo sociálneho fondu

Vopred Vám ďakujeme za prejavený záujem o prácu v skupine Veolia.

Dôkladne si preštudujeme Vaše CV a posúdime Vaše skúsenosti, znalosti a predpoklady na voľnú pracovnú pozíciu spolu s vedúcim oddelenia.

V prípade, ak spĺňate požiadavky na pracovnú pozíciu, s radosťou Vás pozveme na osobný pohovor.

Ospravedlňujeme sa, ale pokiaľ Vás do 30 dní nebudeme kontaktovať, vybrali sme na pohovor iného kandidáta.

V zmysle § 11 zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste spoločnosťou SLOVEO a.s..,. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, patria do Osobitnej kategórie osobných údajov. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov, ktorý je možné kedykoľvek písomne odvolať. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne na štatistické účely. Mám právo na opravu nesprávnych, neúplných, neaktuálnych osobných údajov a ďalšie práva uvedené v § 28 cit. zákona.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, IT zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
SAP - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Pokročilý
SQL - Pokročilý
PHP - Základy
ASP - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

odborné znalosti v oblasti poskytovania IT podpory a správy PC

Spoločnosť SLOVEO a.s. vznikla v marci 2005 ako filiálka nadnárodnej spoločnosti Veolia Environnement. Poskytuje komplexné služby v oblasti zabezpečenia prevádzky závodu PSA v Trnave v týchto oblastiach: správa vôd, správa odpadového hospodárstva, správa v oblasti energetiky a správa v oblasti všeobecných služieb.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3593196  Dátum zverejnenia: 12.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1300,- € v závislosti od zručností a odbornej praxe