Technik odpadového hospodárstva

SLOVEO a.s.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
1100,-€ a vyššie podľa zručností a schopností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Podieľa sa na tvorbe cenových kalkulácií a cenových ponúk a rokovaní súvisiacich s problematikou odpadov.
• Zabezpečuje uzatváranie zmlúv s odberateľmi a spolupracuje na tvorbe zmluvy s klientmi.
• Zodpovedá za výkon činností vyplývajúcich z karty služby (ako napr. nakladanie s odpadmi, evidencia odpadov, ILNO, komunikácia so štátnou správou , evidencia odpadov a hlásenia o odpadoch, a iné).
• Pracuje s dodávateľmi a s koncovkami, aby sa našli riešenia v oblasti spracovania odpadov;
• Zastupuje vedúceho počas jeho neprítomnosti
- pozná /zabezpečuje platnú legislatívu o odpadoch a normu ISO 14000
- certifikát - Interný audítor - výhodou

- práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- možnosť profesného a kariérneho rastu
- pracovné, životné jubileá
- príspevok pri narodení dieťaťa
- stravné lístky aj počas dovolenky

Na základe doručeného CV posúdime Vaše skúsenosti, znalosti a predpoklady na obsadzovanú pracovnú pozíciu.

V prípade, ak spĺňate požiadavky na pracovnú pozíciu, pozveme Vás na osobný pohovor.

Radi by sme Vás informovali, že pre množstvo žiadostí sme schopní písomne alebo telefonicky odpovedať iba tým kandidátom, ktorých sme sa rozhodli pozvať na osobný pohovor. V prípade, ak Vás nebudeme kontaktovať s pozvánkou na pohovor rozhodli sme sa vo výberovom konaní uprednostniť kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti lepšie zodpovedajú požiadavkám našej spoločnosti.

V zmysle zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov bude Vaša žiadosť na túto pracovnú pozíciu skartovaná dňom ukončenia výberového konania na túto pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

environmentálne a životné prostredie/odpadové hospodárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

samostatný, zodpovedný
schopný argumentovať, vyjednávať

Spoločnosť SLOVEO a.s. vznikla v marci 2005 ako filiálka nadnárodnej spoločnosti Veolia Environnement. Poskytuje komplexné služby v oblasti zabezpečenia prevádzky závodu PSA v Trnave v týchto oblastiach: správa vôd, správa odpadového hospodárstva, správa v oblasti energetiky a správa v oblasti všeobecných služieb.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3539220  Dátum zverejnenia: 5.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100,-€ a vyššie podľa zručností a schopností