Strojník energetických zariadení / kurič - Nitra

SLOVEO a.s.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiaczávisí od skúseností kandidáta + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň:
• Vykonáva preventívnu a korektívnu údržbu energetických zariadení.
• Vykonáva pravidelné preventívne kontroly zariadení podľa stanovených rozpisov a termínov.
• Vedie operatívnu evidenciu na zmene.
• Vykonáva zaistenia zariadení pred prácou na nich podľa platných predpisov.
• Zodpovedá za bezpečné prevádzkovanie a obsluhu energetických zariadení.
• Dáva návrhy na technické zlepšenia.
• Spolupracuje s externými pracovníkmi, ktorý vykonávajú servis na zariadeniach.
• Spolupracuje s ostatnými zmenovými pracovníkmi a špecialistami.

• Práca na zmeny 2x ranná 6:00-18:00, 2x nočná 18:00-6:00 a 4 dni voľna

Na danú pozíciu ponúkame:
• ročná výkonnostná prémia
• práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
• stravné lístky v hodnote 4 €
• odmena za 100%tnú dochádzku do 200 €
• refferal bonus - za vyhľadanie nového zamestnanca od 200 €
• doplnkové dôchodkové poistenie - príspevok zamestnávateľa do 3. piliera
• MultiSport karta pre zamestnanca a jeho rodinných príslušníkov
• príspevky pri životných a pracovných jubileách

Vopred Vám ďakujeme za prejavený záujem o prácu v skupine Veolia.

Dôkladne si preštudujeme Vaše CV a posúdime Vaše skúsenosti, znalosti a predpoklady na voľnú pracovnú pozíciu spolu s vedúcim oddelenia.

V prípade, ak spĺňate požiadavky na pracovnú pozíciu, s radosťou Vás pozveme na osobný pohovor.

Ospravedlňujeme sa, ale pokiaľ Vás do 30 dní nebudeme kontaktovať, vybrali sme na pohovor iného kandidáta. V prípade, že vo výberovom konaní neuspejete, Vaša žiadosť bude v zmysle zákona 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov po ukončení výberového konania skartovaná.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Zručnosti mechanického údržbára
• Kuričský preukaz
• Obsluha tlakových nádob
• Obsluha plynového zariadenia
• Vodičský preukaz

Výhoda:
• Oprávnenie na vedenie VZV a obsluhu zdvíhacích zariadení
• Oprávnenie na viazanie bremien

• Technické myslenie, čítanie výkresov
• Schopnosť prijať zodpovednosť
• Samostatnosť, dôslednosť
• Schopnosť pracovať v tíme

Spoločnosť SLOVEO a.s. vznikla v marci 2005 ako filiálka nadnárodnej spoločnosti Veolia Environnement. Poskytuje komplexné služby v oblasti zabezpečenia prevádzky závodu PSA v Trnave v týchto oblastiach: správa vôd, správa odpadového hospodárstva, správa v oblasti energetiky a správa v oblasti všeobecných služieb.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3317479  Dátum zverejnenia: 2.12.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac