Vedúci elektroúdržby a MaR (Nitra)

SLOVEO a.s.

v priestoroch výrobného závodu Jaguár Land Rover, okres Nitra
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň:
• Riadi a preberá zariadenia klienta do správy.
• Spolupracuje a určuje stratégiu a systém údržby jednotlivých zariadení.
• Zabezpečuje evidenciu výkonov v systéme na riadenie údržby.
• Spolupodieľa sa na rozvoji systému pre údržbu zariadení.
• Realizuje obhliadku zverenej techniky podľa potreby minimálne 1x za dva týždne (kontrolu OPPI, stav zariadení...)
• Zabezpečuje plnenie zmluvy pre klienta v danej oblasti.
• Rozhoduje o nápravných opatreniach súvisiacich s nezhodami spojenými s prevádzkou v jeho oblasti, a tým zabezpečuje priebežné sledovanie až po overenie ich efektívnosti.
• Zabezpečuje technické a personálne riadenie svojich prevádzok.
• Navrhuje a sleduje plány neustáleho zlepšovania (technika, kvalita, produktivita…).
• Analyzuje a vyhodnocuje pridelené KPI a navrhuje riešenia na zlepšovanie výkonov.
• Zabezpečuje rešpektovanie a rozvoj predpisov, procedur skupiny… : bezpečnosť pracovníkov, majetku a aktivít.

Všetkým novým kolegom a svojim zamestnancom skupina Veolia Energia poskytuje zaujímavú odmenu v rámci interného programu „Odporučte kolegu“.
V prípade, ak sa dohodneme a stanete sa našim novým kolegom a súčasne odporučíte na voľné pracovné pozície vhodný typ na kolegu, s ktorým sa dohodneme, tak môžete získať odmenu od 200,- EUR do 600,- EUR podľa typu pozície.

Na danú pozíciu ponúkame:
• Stabilné zázemie medzinárodnej spoločnosti
• Nadštandardné benefity pre zamestnancov podľa kolektívnej zmluvy
• Možnosti vzdelávania
• Kariérny rast
• Ročný výkonnostný bonus
• Flexibilný pracovný čas
• Príspevok zo sociálneho fondu

Vopred Vám ďakujeme za prejavený záujem o prácu v skupine Veolia.

Dôkladne si preštudujeme Vaše CV a posúdime Vaše skúsenosti, znalosti a predpoklady na voľnú pracovnú pozíciu spolu s vedúcim oddelenia.

V prípade, ak spĺňate požiadavky na pracovnú pozíciu, s radosťou Vás pozveme na osobný pohovor.

Ospravedlňujeme sa, ale pokiaľ Vás do 30 dní nebudeme kontaktovať, vybrali sme na pohovor iného kandidáta. V prípade, že vo výberovom konaní neuspejete, Vaša žiadosť bude v zmysle zákona 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov po ukončení výberového konania skartovaná.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

• Podmienkou spolupráce sú znalosti:
• Osvedčenie o odbornej spôsobilosti elektrotechnikov §23 nad 1000V
• Znalosť z oblasti VTZ
• Znalosť PLC a riadiacich systémov výhodou

• minimálne 5 ročné skúsenosti v odbore
• manažérske zručnosti a skúsenosti
• komunikačné zručnosti
• technické myslenie a schopnosť analýzy
• schopnosť prijať zodpovednosť
• samostatnosť, dôslednosť
• schopnosť viesť podriadených a delegovať úlohy
• rozhodnosť a odolnosť voči psychickej záťaži
• organizačné a riadiace schopnosti
• praktické a teoretické myslenie
• flexibilita
• schopnosť pracovať v tíme

Spoločnosť SLOVEO a.s. vznikla v marci 2005 ako filiálka nadnárodnej spoločnosti Veolia Environnement. Poskytuje komplexné služby v oblasti zabezpečenia prevádzky závodu PSA v Trnave v týchto oblastiach: správa vôd, správa odpadového hospodárstva, správa v oblasti energetiky a správa v oblasti všeobecných služieb.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3291065  Dátum zverejnenia: 20.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou podľa skúseností