Rušňovodič

SLOVEO a.s.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
IHNEĎ
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1100,- € + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie prísunu a odsunu železničných vozňov na nakládku
- riadenie hnacích vozidiel na vlečke PCA
- organizovanie a riadenie posunu na vlečke
- podmienkou prijatia je vlastniť oprávnenie: v zmysle predpisu ŽSR Z3 odborná skúška č. 511 (21) oprávnenie na os 17 výhodou

- práca v nadnárodnej spoločnosti
- profesijný rast
- príspevky pri pracovných a životných jubileách
- príspevok za nájdenie nového kolegu od 200€ - 600 €
- príspevok pri narodení dieťaťa

Na základe CV dôkladne posúdime Vaše znalosti a predpoklady na obsadzovanú pracovnú pozíciu. V prípade, že spĺňate požiadavky na pracovnú pozíciu, s radosťou Vás pozveme na osobný pohovor najneskôr do 10 dní od prijatia Vášho životopisu alebo Vás budeme informovať o ďalšom postupe vo výberovom konaní. Ak Vás nebudeme do 10 dní kontaktovať vybrali sme kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti najlepšie zodpovedajú požiadavkám našej spoločnosti. V zmysle zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov bude Vaša žiadosť skartovaná. Keďže výberové konania v našej spoločnosti prebiehajú 3 výberovými kolami a reaguje nám množstvo kandidátov, sme schopní písomne alebo telefonicky odpovedať iba kandidátom, ktorých sme pozvali na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

dopravné

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

rušňovodič
2

Spoločnosť SLOVEO a.s. vznikla v marci 2005 ako filiálka nadnárodnej spoločnosti Veolia Environnement. Poskytuje komplexné služby v oblasti zabezpečenia prevádzky závodu PSA v Trnave v týchto oblastiach: správa vôd, správa odpadového hospodárstva, správa v oblasti energetiky a správa v oblasti všeobecných služieb.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SLOVEO a.s.
Automobilová cesta 1
917 02 Trnava
www.veoliaenergia.sk
ID: 1196546   Dátum zverejnenia: 7.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1100,- € + príplatky