Rušňovodič

SLOVEO a.s.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
IHNEĎ
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1100,- € + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie prísunu a odsunu železničných vozňov na nakládku
- riadenie hnacích vozidiel na vlečke PCA
- organizovanie a riadenie posunu na vlečke
- podmienkou prijatia je vlastniť oprávnenie: v zmysle predpisu ŽSR Z3 odborná skúška č. 511 (21) oprávnenie na os 17 výhodou

- práca v nadnárodnej spoločnosti
- profesijný rast
- príspevky pri pracovných a životných jubileách
- príspevok za nájdenie nového kolegu od 200€ - 600 €
- príspevok pri narodení dieťaťa

Na základe CV dôkladne posúdime Vaše znalosti a predpoklady na obsadzovanú pracovnú pozíciu. V prípade, že spĺňate požiadavky na pracovnú pozíciu, s radosťou Vás pozveme na osobný pohovor najneskôr do 10 dní od prijatia Vášho životopisu alebo Vás budeme informovať o ďalšom postupe vo výberovom konaní. Ak Vás nebudeme do 10 dní kontaktovať vybrali sme kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti najlepšie zodpovedajú požiadavkám našej spoločnosti. V zmysle zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov bude Vaša žiadosť skartovaná. Keďže výberové konania v našej spoločnosti prebiehajú 3 výberovými kolami a reaguje nám množstvo kandidátov, sme schopní písomne alebo telefonicky odpovedať iba kandidátom, ktorých sme pozvali na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.12.2018 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

dopravné

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

rušňovodič
2

Spoločnosť SLOVEO a.s. vznikla v marci 2005 ako filiálka nadnárodnej spoločnosti Veolia Environnement. Poskytuje komplexné služby v oblasti zabezpečenia prevádzky závodu PSA v Trnave v týchto oblastiach: správa vôd, správa odpadového hospodárstva, správa v oblasti energetiky a správa v oblasti všeobecných služieb.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SLOVEO a.s.
Automobilová cesta 1
917 02 Trnava
www.veoliaenergia.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Renata Planková
Tel.: 0915 849 971
E-mail: poslať životopis
ID: 1196546   Dátum zverejnenia: 7.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1100,- € + príplatky