Záhradník

Slovenský zväz včelárov

Miesto práce
Múzeum včelárstva na Slovensku, Kráľová pri Senci
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatne vykonávať odborné pracovné operácie pri vysádzaní priesad, sadiva, stromov, krov,
- vykonávať všetky odborné práce pri pestovaní, ochrane a zbere záhradníckych plodín,
- pripravovať náradie, stroje a zariadenia pre pracovný proces, nastaviť základné parametre, preskúšať funkcie strojov,
- obsluhovať záhradnícke stroje, malú mechanizáciu, vykonať základnú údržbu a bežné opravy náradia,
- ošetrovať rastliny po výsadbe a počas vegetácie, zavlažovať rastliny, vykonať chemickú ochranu, ošetrovať rastliny vyštipovaním a zaštipovaním,
- zakladať trávniky, ošetrovať ich, kosiť trávniky,
- pracovať bezpečne, udržiavať pracovisko v poriadku.

Stravné lístky v hodnote 4€ + doplatok zo sociálneho fondu, ročná odmena, provízia z predaja, flexibilný pracovný čas, sick day

Nevyhnutnou súčasťou žiadosti o zamestnanie je pripojenie životopisu.
Zamestnávateľ osloví k pohovoru len vhodných uchádzačov na pracovnú pozíciu.
Miesto uskutočnenia pohovoru: Včelárska paseka, Kráľová pri Senci, možnosť parkovať pred budovou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

záhradník

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Internet - Základy
E-mail - Základy

Vodičský preukaz

B, T

Prax na pozícii/v oblasti

záhradníka

Počet rokov praxe

3

- vedieť spolupracovať s ľuďmi na dosiahnutie spoločných cieľov, preberať zodpovednosť za vlastnú prácu,
- presný, logicky mysliaci, kreatívny, flexibilný,
- správny a racionálny postoj k riešeniu problémov,
- rozhodné a rozvážne konanie,
- vodičský preukaz B, oprávnenie na používanie motorovej záhradnej techniky alebo motorových vozíkov, vodičské oprávnenie T

Slovenský zväz včelárov je občianske združenie, ktoré združuje chovateľov a priateľov včiel.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3916632  Dátum zverejnenia: 9.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac