Účtovník

Slovenský zväz ľadového hokeja

Miesto práce
Trnavská cesta, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Od 1 400 EUR/mesiacvýška základnej mzdy môže byť upravená v závislosti od Vašich skúseností/znalostí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame možnosť zastrešovať kompletné vedenie účtovníctva a výkazníctva pre zverené (dcérske) spoločnosti Slovenského zväzu ľadového hokeja.
Čo všetko to obnáša?
- zabezpečenie riadneho a včasného účtovania došlých/vystavovaných faktúr
- riadne evidovanie zverených účtovných dokladov – vyúčtovanie záloh a cestovných nákladov
- účtovanie majetku a odpisov
- participácia na mesačných a ročných uzávierkach
- príprava výkazov pre Štatistický úrad SR, Finančnú správu
- komunikácia s audítormi, daňovými úradmi a inými inštitúciami
- kontrola vyúčtovania poskytnutých príspevkov klubom
- podpora tímu na ďalších operatívnych zadaniach
- mesačné inventarizovanie účtov, bánk, spr. majetku
- účtovanie miezd
- spracovanie podkladov k reporting-u

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, účtovníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Teams - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

po odbornej stránke:
- min 5 rokov skúseností s kompletným a samostatným vedením účtovníctva a výkazníctva ako samostatný účtovník
- znalosť zákona o účtovníctve, DZP, DPH

po osobnostnej stránke je dôležité:
- analytické myslenie
- zmysel pre detail
- schopnosť uvažovať v súvislostiach
- tímový hráč

(SZĽH) Slovenský zväz ľadového hokeja je občianske združenie, ktorého hlavnou náplňou je organizovanie športových podujatí rôznych vekových kategórií, zastrešovanie činnosti profesionálnych i amatérskych športovcov, klubov, rozhodcov, či funkcionárov, ale hlavne vzdelávanie a rozvoj detí aj dospelých po športovej i osobnostnej stránke.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4473566  Dátum zverejnenia: 28.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac