Technický pracovník - Vzorkár (vôd, biológ)

SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik

Miesto práce
Partizánska cesta 69, Banská Bystrica
Termín nástupu
01.07.2024
1 200 EUR/mesiac1200€ absolvent min. VŠ I bez praxe, horná hranica mzdy v závislosti od praxe. Osobné ohodnotenie vo výške 8% za kvartál

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- odbery biologických prvkov kvality, bentických organizmov

- terénne hodnotenia nárastov bentických organizmov

- odbery povrchových vôd ( tečúce, stojaté )

 - odbery pitných vôd

- odbery odpadových vôd

- odborné laboratórne činnosti,

- hydrobiologické skúšky povrchových, pitných vôd

- mikroskopické rozbory vôd, kvalitatívna a kvantitatívna analýza biosestónu, fytoplanktónu, perifytónu, vláknitých baktérií

- rozbory makrozoobentosu

- stanovenia a merania fyzikálnych a chemických parametrov vo vodách

- činnosti spojené s výkonom práce v akreditovanom laboratóriu a so zabezpečením systému kvality

- obsluha a údržba určených meradiel a meracích zariadení

- 5 dní dovolenky navyše nad rámec Zákonníka práce.
- Príspevok zamestnávateľa na DDS vo výške až 960 € za rok.
- 37,5 hodinový týždenný úväzok.
- Kvartálne osobné ohodnotenie vo výške 8% za kvartál, spolu za rok tvoriace cca 13. plat.
- Koncoročné vianočné odmeny.
- Valorizácia platov v zmysle podnikovej kolektívnej zmluvy.
- Sociálna výpomoc pri dlhodobej PN až do výšky 600 €.
- 65% DVZ pri dočasnej práceneschopnosti od prvého dňa PN.
- Deň plateného voľna pri darovaní krvi ako aj nasledujúci pracovný deň voľný platený priemernou mzdou.
- Dlhodobo stabilná pozícia.
- Za pracovné výročie garantovaná odmena až do výšky 700 €.
- Príspevok pri narodení dieťaťa vo výške 400 €
- 1 deň voľna z KZ pri sprievode dieťaťa 1.stupňa ZŠ, prvý alebo posledný deň v školskom roku.
- Stravné v hodnote 7,80€ hradené v plnej výške zamestnávateľom, možnosť výberu finančného príspevku.
- Príspevok zamestnávateľa na rekreáciu zamestnancov v zmysle ZP do výšky 275 €/ rok.

Osobný pohovor v sídle zamestnávateľa. Kontaktovaní budú iba uchádzači spĺňajúci kritéria zamestnávateľa na obsadzovanú pracovnú pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 33 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

prírodovedecký smer, biológia, ekológia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

biológia, systémová biológia, aplikovaná biológia, botanika, zoológia , príp. multidis. príb. odbory

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosti a vzdelanie v odbore biológia, orientácia v systematike skupín mikroskopických aj makroskopických vodných organizmov, ich ekológii a spôsoboch a postupoch ich determinácie

- schopnosť pracovať v kolektíve

- precíznosť a zručnosť

- aktívny prístup k práci a zvereným úlohám

- analyzovanie a riešenie problémov

- manuálna zručnosť v oblasti chemických analýz

- samostatnosť

- orientačné schopnosti v teréne

- schopnosť zvládnuť iné PC aplikácie v laboratóriu

Správa vodných tokov a vodohospodárskych diel, vodných ciest, ich ochrana, údržba, sledovanie akosti vôd, v súlade s vodným zákonom na uspokojovanie verejnoprospešných záujmov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Daniel Kiss
E-mail: poslať životopis
ID: 4824740  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac