Technický pracovník - Vzorkár

SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik

Miesto práce
Vlčie hrdlo, Bratislava
Termín nástupu
dohodou, ASAP
986 - 1 350 EUR/mesiacOsobné ohodnotenie vo výške 8% za kvartál, ide o najnižšiu garantovanú mzdu. Výsledná suma sa odvíja od praxe, skúseností a vlastností konkrétneho uchádzača a osobného ohodnotenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva odber a transport vzoriek vôd a dnových sedimentov environmentálneho monitoringu do laboratória podľa platných štandardných postupov,

- pripravuje vzorkovnice na odber vzoriek,

- zabezpečuje čistotu prepravných nádob a vzorkovacích zariadení,

- vykonáva starostlivosť o odberové vozidlo,

- vykonáva terénne merania,

- vedie záznamy k odberu vzoriek,

- vykonáva práce súvisiace s prevádzkou vzorkovacích zariadení,
- vedie evidenciu a sleduje parametre prostredia pre odber vzoriek,
- vykonáva interné a externé monitorovanie kvality odberu vzoriek.

- 5 dní dovolenky navyše nad rámec Zákonníka práce.

- Príspevok zamestnávateľa na DDS vo výške až 960€ za rok

- 37,5 hodinový týždenný úväzok.

- Kvartálne osobné ohodnotenie vo výške 8% za kvartál, koncoročné vianočné odmeny.

- Valorizácia platov v zmysle podnikovej kolektívnej zmluvy.

- Sociálna výpomoc pri PN až do výšky 600€.

- 65% DVZ pri dočasnej práceneschopnosti od prvého dňa PN.

- Deň plateného voľna pri darovaní krvi ako aj nasledujúci pracovný deň voľný platený priemernou mzdou.

- Dlhodobo stabilná pozícia.

- Za pracovné výročie garantovaná odmena až do výšky 700€

- Príspevok pri narodení dieťaťa vo výške 400€

- 1 deň voľna z KZ pri sprievode dieťaťa 1.stupňa ZŠ, prvý alebo posledný deň v školskom roku.

- Stravné v hodnote 7,80€ hradené v plnej výške zamestnávateľom, možnosť výberu finančného príspevku.

- Príspevok zamestnávateľa na rekreáciu zamestnancov v zmysle ZP do výšky 275€/rok.

Osobný pohovor v sídle zamestnávateľa. Kontaktovaní budú iba uchádzači spĺňajúci kritéria zamestnávateľa na obsadzovanú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stredoškolské vzdelanie preferované s chemickým a environmentálným zameraním

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

laborant

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť pracovať v kolektíve

- precíznosť a zručnosť

- aktívny prístup k práci a zvereným úlohám

- analyzovanie a riešenie problémov

- manuálna zručnosť v oblasti chemických analýz

- samostatnosť

- orientačné schopnosti v teréne

- schopnosť zvládnuť iné PC aplikácie v laboratóriu

Správa vodných tokov a vodohospodárskych diel, vodných ciest, ich ochrana, údržba, sledovanie akosti vôd, v súlade s vodným zákonom na uspokojovanie verejnoprospešných záujmov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Daniel Kiss
E-mail: poslať životopis
ID: 4807928  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 986 EUR/mesiac