Technický pracovník - Nové Zámky

SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik

Miesto práce
Nové Zámky
Termín nástupu
01.05.2024
1 350 EUR/mesiacKvartálne osobné ohodnotenie vo výške 8%. Ponúkaná mzda je od 1350 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aktualizácia manipulačných poriadkov vodných stavieb.

- Aktualizácia povodňového plánu zabezpečovacích prác a havarijného plánu.
- Príprava technickej dokumentácie pre verejné obstarávanie opráv a údržby vodných stavieb a vodných tokov.

- Tvorba a správa GIS-u, dopĺňanie údajov na vodných stavbách a vodných tokoch do technického informačného systému TIS.

- Riadi a organizuje činnosti  prevádzkového strediska.

- Zastupuje organizáciu pri verejnoprávnych a vodohospodárskych rokovaniach.

- Plní úlohy investora pri opravách, údržbe, príp. investíciách.

- Zúčastňuje sa riešenia MZV ( havárii na vodných tokoch )  a aktívne riadi povodňovú ochranu v rámci strediska.

- Kontrola odberov podzemnej vody a odberateľov v územnej pôsobnosti strediska.

- Vydávanie odborných stanovísk k jednoduchším stavbám, objektom a zariadeniam v územnej pôsobnosti prevádzkového strediska.

- 5 dní dovolenky navyše nad rámec Zákonníka práce.
- Príspevok zamestnávateľa na DDS vo výške až 960€ za rok
- 37,5 hodinový týždenný úväzok.
- Kvartálne osobné ohodnotenie vo výške 8% za kvartál, koncoročné vianočné odmeny.
- Valorizácia platov v zmysle podnikovej kolektívnej zmluvy.
- Sociálna výpomoc pri PN až do výšky 600€.
- 65% DVZ pri dočasnej práceneschopnosti od prvého dňa PN.
- Deň plateného voľna pri darovaní krvi ako aj nasledujúci pracovný deň voľný platený priemernou mzdou.
- Dlhodobo stabilná pozícia.
- Za pracovné výročie garantovaná odmena až do výšky 700€
- Príspevok pri narodení dieťaťa vo výške 400€
- 1 deň voľna z KZ pri sprievode dieťaťa 1.stupňa ZŠ, prvý alebo posledný deň v školskom roku.
- Stravné v hodnote 7,80€ hradené v plnej výške zamestnávateľom, možnosť výberu finančného príspevku.
- Príspevok zamestnávateľa na rekreáciu zamestnancov v zmysle ZP do výšky 275€/rok.

Osobný pohovor v sídle zamestnávateľa. Kontaktovaní budú iba uchádzači spĺňajúci kritéria zamestnávateľa na obsadzované pracovné miesto.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické so zameraním na vodné stavby, stavebníctvo, krajinné inžinierstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

stavebníctvo, vodné hospodárstvo, krajinné inžinierstvo

Počet rokov praxe

2

- Samostatnosť
- Zodpovednosť
- Precíznosť
- Zmysel pre detail
- Aktívny prístup k práci

- min. 3 roky odbornej praxe pri vzdelaní VŠ I

- min. 2 roky odbornej praxe pri vzdelaní VŠ II

Správa vodných tokov a vodohospodárskych diel, vodných ciest, ich ochrana, údržba, sledovanie akosti vôd, v súlade s vodným zákonom na uspokojovanie verejnoprospešných záujmov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Daniel Kiss
E-mail: poslať životopis
ID: 4794706  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac