Samostatný odborný referent /analytik - kancelária generálneho riaditeľa

Slovenský pozemkový fond

Miesto práce
Búdková 36, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 600 EUR/mesiacUvedená mzda je mzda pri nástupe a počas skúšobnej doby, ktorá je závislá od dĺžky započítanej odbornej praxe. Platové podmienky budú upresnené podľa skúseností a odborných znalostí uchádzača na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kancelária generálneho riaditeľa vypisuje výberové konanie na pozíciu Samostatný odborný referent /analytik - kancelária generálneho riaditeľaKancelária GR plní v rámci svojej pôsobnosti najmä tieto úlohy:
• rozhoduje o poradí vybavovania agendy na organizačných útvaroch fondu po predchádzajúcom súhlase štatutárov fondu a prerokovaní na porade vedenia
• zabezpečuje administratívne činnosti pre potreby generálneho riaditeľa a námestníka generálneho riaditeľa, najmä:
prideľovanie pošty podľa vecnej príslušnosti
sledovanie plnenia úloh vyplývajúcich zo zasadnutí poradných orgánov GR
• plní úlohy spojené s činnosťou rady fondu
• zabezpečuje pracovné stretnutia štatutárov fondu a iné stretnutia podľa pokynov nadriadeného
• vyhotovuje písomné záznamy z rokovania a porady štatutárov, porady vedúcich zamestnancov fondu, rokovania rady fondu, porady vedenia a iných pracovných stretnutí podľa pokynov nadriadeného
• koordinuje prípravu a predkladanie materiálov na poradu vedenia a zasadnutie rady fondu
• koordinuje vzťahy medzi radou fondu a štatutármi fondu
• sleduje a podieľa sa na plnení úloh vyplývajúcich z činnosti rady fondu
• spolupracuje s jednotlivými organizačnými útvarmi fondu, orgánmi štátnej správy, vlády a národnej rady
• kontroluje plnenie úloh organizačných útvarov prijatých na porade vedenia
• zodpovedá za odstúpenie podpísanej zmluvy na zverejnenie v informačnom systéme fondu
• zabezpečuje vypracovanie výročnej správy fondu v spolupráci s organizačnými útvarmi fondu
• vypracováva plán hlavných smerov činnosti fondu na príslušný rok a vyhodnocuje jeho plnenie
• sleduje činnosť Výskumného ústavu ovocných a okrasných drevín, a. s. Bojnice, v ktorom má fond akcie
• zabezpečuje komunikáciu so samosprávnymi a stavovskými organizáciami a územnými samosprávami (ďalej aj „samosprávne organizácie“), najmä:
• rokuje so samosprávnymi organizáciami a informuje ich o aktuálnej činnosti fondu, ako aj o plánovaných zmenách v činnosti fondu
• oznamuje akékoľvek informácie o samosprávnych organizáciách, relevantné pre činnosť fondu, resp. zmeny v postavení alebo činnosti samosprávnych organizácií jednotlivým organizačným útvarom fondu
• vyhodnocuje a sumarizuje požiadavky jednotlivých organizačných útvarov fondu vyplývajúce z ich činnosti, ktoré následne prezentuje voči samosprávnym organizáciám a ich členom
• metodicky usmerňuje a informuje jednotlivé organizačné útvary fondu o vyjednaných podmienkach spolupráce fondu a samosprávnych organizácií resp. ich členov
• zúčastňuje sa odborných seminárov a rokovaní samosprávnych organizácií, resp. ich členov, na ktorých informuje o činnosti fondu a prezentuje jeho záujmy, názory a požiadavky
• určuje koncepciu fondu v oblasti spolupráce s týmito organizáciami a ich členmi.
• vedie centrálnu evidenciu vnútorných predpisov fondu (register platných a zrušených predpisov) a zabezpečuje ich zverejnenie na vnútornej stránke fondu.

5 dní dovolenky nad rámec ZP
- pohyblivá pracovná doba
- sick days
- možnosť home officu
- podpora kariérneho rastu
- práca v stabilnej inštitúcii a v dobrom kolektíve
- podpora kariérneho rastu a odborného vzdelávania
- teambuildingové aktivity

Pracovný pomer na dobu určitú 1 rok s trojmesačnou skúšobnou dobou s možnosťou predĺženia pracovného pomeru.

Vopred ďakujeme všetkým kandidátom za zaslanie životopisov.
Pozvaní na pracovný pohovor budú len kandidáti, ktorí vyhovujú kritériám.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právne, ekonomické, manažment, humanitný smer

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v štátnej a verejnej správe výhoda

Počet rokov praxe

2

• komunikačné zručnosti na vysokej úrovni
• odolnosť voči stresu
• asertívne vystupovanie
• schopnosť riešiť problémové situácie
• diskrétnosť , bezúhonnosť
• schopnosť kolektívnej práce
• samostatnosť, spoľahlivosť a systematickosť pri plnení úloh
• zdravotná spôsobilosť

SPF spravuje poľnohospodárske nehnuteľnosti vo vlastníctve štátu ustanovené osobitným predpisom a podiely spoločnej nehnuteľnosti vo vlastníctve štátu ustanovené osobitným predpisom. Zároveň nakladá s pozemkami, ktorých vlastník nie je známy okrem pozemkov, ktoré sú lesnými pozemkami, ako aj podielmi spoločnej nehnuteľnosti, ktorých vlastník nie je známy.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4572925  Dátum zverejnenia: 5.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac