Vedúci oddelenia komunikácie

Slovenský pozemkový fond

Miesto práce
Búdková 36, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 800 EUR/mesiacUvedená mzda je mzda pri nástupe a počas skúšobnej doby, ktorá je závislá od dĺžky započítanej odbornej praxe. Platové podmienky budú upresnené podľa skúseností a odborných znalostí uchádzača na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kancelária generálneho riaditeľa Slovenského pozemkového fondu vypisuje výberové konanie na pozíciu Vedúci oddelenia komunikácie

• prezentuje fond verejnosti
• zaujíma stanoviská k dopytom verejnosti
• spracováva a prezentuje oficiálne stanoviská fondu k novinárskym otázkam
• podľa pokynu generálneho riaditeľa a námestníka generálneho riaditeľa organizuje tlačové konferencie pre médiá a vydáva tlačové správy
• sleduje a vyhodnocuje mediálne výstupy na základe monitoringu tlače
• koordinuje zverejňovanie údajov na web stránke fondu
• zodpovedá za aktualizáciu web stránky fondu
• zabezpečuje informovanie verejnosti a klientov fondu prostredníctvom call centra
• informuje organizačné útvary fondu o požiadavkách verejnosti a klientov
• sprístupňuje na žiadosť informácie podľa zákona o slobode informácií
• vydáva prvostupňové rozhodnutie podľa zákona o slobode informácií
• pripravuje stanovisko k odvolaniu proti prvostupňovému rozhodnutiu a vypracováva návrh druhostupňového rozhodnutia pre generálneho riaditeľa
• metodicky usmerňuje organizačné útvary fondu o spôsobe vybavovania žiadostí o informáciu
• vedie centrálnu evidenciu žiadostí o informáciu

- 5 dní dovolenky nad rámec ZP
- pohyblivá pracovná doba
- sick days
- možnosť home officu
- podpora kariérneho rastu
- práca v stabilnej inštitúcii a v dobrom kolektíve
- podpora kariérneho rastu a odborného vzdelávania
- teambuildingové aktivity

Pracovný pomer na dobu určitú 1 rok s trojmesačnou skúšobnou dobou s možnosťou predĺženia pracovného pomeru.

Vopred ďakujeme všetkým kandidátom za zaslanie životopisov.
Pozvaní na pracovný pohovor budú len kandidáti, ktorí vyhovujú kritériám.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právnické, ekonomické, manažment, humanitného smeru

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax na riadiacej pozícií aspoň 2 roky

Počet rokov praxe

2

• komunikačné zručnosti na vysokej úrovni
• odolnosť voči stresu
• asertívne vystupovanie
• schopnosť riešiť problémové situácie
• diskrétnosť , bezúhonnosť
• schopnosť kolektívnej práce
• aktívny vodič

SPF spravuje poľnohospodárske nehnuteľnosti vo vlastníctve štátu ustanovené osobitným predpisom a podiely spoločnej nehnuteľnosti vo vlastníctve štátu ustanovené osobitným predpisom. Zároveň nakladá s pozemkami, ktorých vlastník nie je známy okrem pozemkov, ktoré sú lesnými pozemkami, ako aj podielmi spoločnej nehnuteľnosti, ktorých vlastník nie je známy.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4572910  Dátum zverejnenia: 5.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac