Právnik fondu

Slovenský pozemkový fond

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ASAP
1 400 - 1 600 EUR/mesiacZák. č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov + osobný príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme kolegu/kolegyňu na pozíciu Právnika fondu, ktorého hlavnou pracovnou náplňou bude :
- zastupovanie SPF v konaní pred súdmi
- komunikácia s inými orgánmi verejnej správy
- vypracovanie rôznych vyjadrení, podaní, stanovísk
- koncipovanie žalôb a iných druhov podaní
- zastupovanie SPF v trestných konaniach
- spolupráca s právnymi zástupcami protistrany
- poskytovanie súčinnosti iným odborom SPF
- právne rozbory, analýzy a stanoviská z rôznych oblastí práva
týkajúcich sa činnosti fondu
- právne riešenia k jednotlivým problémom vznikajúcim pri aplikácii
právnych predpisov

- práca v stabilnej inštitúcii a v dobrom kolektíve
- 5 dní dovolenky nad rámec ZP
- pohyblivá pracovná doba
- sick days
- po skončení skúšobnej doby možnosť home officu
- podpora kariérneho rastu a odborného vzdelávania
- benefity vyplývajúce z kolektívnej zmluvy nad rámec ZP

Informácie o výberovom konaní

Zastupovanie počas dlhodobej PN
Vopred ďakujeme všetkým kandidátom za zaslanie životopisov.
Pozvaní na pracovný pohovor budú len kandidáti, ktorí vyhovujú kritériám.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- aktívna znalosť štátneho jazyka slovom
a písmom
- zmysel pre detail,
- flexibilita, proaktívnosť
- spoľahlivosť, samostatnosť,
- zodpovednosť, systematickosť
- bezúhonnosť
- zdravotná spôsobilosť
- aktívny vodič

SPF spravuje poľnohospodárske nehnuteľnosti vo vlastníctve štátu ustanovené osobitným predpisom a podiely spoločnej nehnuteľnosti vo vlastníctve štátu ustanovené osobitným predpisom. Zároveň nakladá s pozemkami, ktorých vlastník nie je známy okrem pozemkov, ktoré sú lesnými pozemkami, ako aj podielmi spoločnej nehnuteľnosti, ktorých vlastník nie je známy.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4553715  Dátum zverejnenia: 6.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac