Vedúci odd. vývoja a architektúry

Slovenský pozemkový fond

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.6.2022 / dohodou
1 700 EUR/mesiacplatová tarifa zamestnancov vo verejnej správe + osobný príplatok), minimálny plat pri nástupe a počas 3 - mesačnej skúšobnej doby.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadi referát vývoja a architektúry informačno-komunikačných technológií
- Zabezpečuje činnosti spojené s analýzou biznis procesov organizácie v nadväznosti na
procesy v oblasti IKT.
- Zabezpečuje riešenie požiadaviek vyplývajúcich z biznis procesov a informačných
procesov organizácie a ich zmien, v nadväznosti na to zabezpečuje analýzu, dizajn a
implementáciu aplikačnej a dátovej architektúry, HW a SW infraštruktúry organizácie.
- Zodpovedá za prípravu podkladov verejného obstarávania v oblasti informačno-
komunikačných technológií za oblasť vývoja
- Zodpovedá za riadenie, vedenie a plánovanie činností a úloh súvisiacich s riadením
projektov v oblasti IKT
- Zodpovedá za plán rozvoja technickej infraštruktúry SPF a plnenie rozpočtu SPF
- Koncepčná, metodická a analytická činnosť pri projektovaní a návrhu architektúry
informačných technológií a informačných systémov
- Sledovanie trendov a vývoja SW a HW riešení na trhu a konzultačná činnosť pri
komunikácii s dodávateľmi/poskytovateľmi IT riešení
- Príprava návrhov na zefektívňovanie a optimalizáciu procesov v rámci organizačného
útvaru

- benefity vyplývajúce z kolektívnej zmluvy (+ 1 týždeň dovolenky navyše oproti ZP)
- pohyblivá pracovná doba
- home-office 2 dni v pracovnom týždni
- sick day 2x do roka

Pracovný pomer na dobu určitú 1 rok s trojmesačnou skúšobnou dobou s možnosťou predĺženia pracovného pomeru.
Pozvaní na pohovor budú len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Riadenie informačno-komunikačných technológií

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

zodpovedný prístup a samostatnosť

SPF spravuje poľnohospodárske nehnuteľnosti vo vlastníctve štátu ustanovené osobitným predpisom a podiely spoločnej nehnuteľnosti vo vlastníctve štátu ustanovené osobitným predpisom. Zároveň nakladá s pozemkami, ktorých vlastník nie je známy okrem pozemkov, ktoré sú lesnými pozemkami, ako aj podielmi spoločnej nehnuteľnosti, ktorých vlastník nie je známy.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4324346  Dátum zverejnenia: 9.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac