Personalista

Slovenský pozemkový fond

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP/Dohodou
893,5 EUR/mesiacMinimálne 893,5 Eur ( platová tarifa zamestnancov vo verejnej správe + osobný príplatok ) minimálny plat pri nástupe a počas 3 mesačnej skúšobnej doby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracovanie podkladov pri prijímaní zamestnancov. Spracovanie dochádzky, vypracovanie návrhov funkčných platov zamestnancov o výkone práce vo verejnom záujme a podľa vnútorných predpisov, spracovanie štatistík ( Trexima, MF SR), vypracovanie pracovných zmlúv a dohôd o pracovnej činnosti

- Home Office
- stravné lístky
- pohyblivá pracovná doba

Pracovné miesto na dobu určitú na 1 rok s 3 mesačnou skúšobnou dobou s možnosťou predĺženia. Pozvaní budú len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, právnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

personalista ( z.č. 552/2003 a 553/2003 )

Počet rokov praxe

5

Vítaná znalosť práce s informačným systémom Human a prax v oblasti práce vo verejnom záujme.

SPF spravuje poľnohospodárske nehnuteľnosti vo vlastníctve štátu ustanovené osobitným predpisom a podiely spoločnej nehnuteľnosti vo vlastníctve štátu ustanovené osobitným predpisom. Zároveň nakladá s pozemkami, ktorých vlastník nie je známy okrem pozemkov, ktoré sú lesnými pozemkami, ako aj podielmi spoločnej nehnuteľnosti, ktorých vlastník nie je známy.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4319152  Dátum zverejnenia: 3.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 893,5 EUR/mesiac