Právnik fondu

Slovenský pozemkový fond

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
Dohodou, ASAP
1 147 EUR/mesiacMinimálny plat pri nástupe a počas 3 - mesačnej skúšobnej doby. Zák. č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov + osobný príplatok.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zastupovanie SPF v konaní pred súdmi
- komunikácia s inými orgánmi verejnej správy
- vypracovanie rôznych vyjadrení, podaní, stanovísk
- koncipovanie žalôb a iných druhov podaní
- zastupovanie SPF v trestných konaniach
- spolupráca s právnymi zástupcami protistrany
- poskytovanie súčinnosti iným odborom SPF
- právne rozbory, analýzy a stanoviská z rôznych oblastí
práva týkajúcich sa činnosti fondu
- právne riešenia k jednotlivým problémom vznikajúcim
pri aplikácii právnych predpisov

- benefity vyplývajúce z kolektívnej zmluvy (napr. + 1 týždeň dovolenky oproti ZP)
- pohyblivá pracovná doba
- po zaučení možnosť homeofficu
- sick days

Pracovný pomer na dobu určitú 1 rok s trojmesačnou skúšobnou dobou s možnosťou predĺženia pracovného pomeru.
Pozvaní na pohovor budú len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť, zmysel pre detail, flexibilita, samostatnosť, proaktívnosť, aktívny vodič

SPF spravuje poľnohospodárske nehnuteľnosti vo vlastníctve štátu ustanovené osobitným predpisom a podiely spoločnej nehnuteľnosti vo vlastníctve štátu ustanovené osobitným predpisom. Zároveň nakladá s pozemkami, ktorých vlastník nie je známy okrem pozemkov, ktoré sú lesnými pozemkami, ako aj podielmi spoločnej nehnuteľnosti, ktorých vlastník nie je známy.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4259696  Dátum zverejnenia: 19.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 147 EUR/mesiac