Samostatný odborný referent RO SPF Michalovce

Slovenský pozemkový fond

Miesto práce
Špitálska, Michalovce
Termín nástupu
01.09.2018
od 630,50 € (platová tarifa zamestnancov vo verejnej správe + osobný príplatok ) minimálny plat brutto/ mesiac pri nástupe a počas troj mesačnej skúšobnej doby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vykonávanie pracovných činností súvisiacich s riešením reštitučných nárokov oprávnených osôb, prevodom a nájmom nehnuteľností v správe SPF

Informácie o výberovom konaní

- pracovný pomer na dobu určitú na jeden rok,
- obsadzovať sa budú dve pracovné pozície,
- pozvaní na pohovor budú len vybratí uchádzači,
- register trestov bez záznamu,
- zasielať profesný životopis

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

geodet, právnik, ekonóm, poľnohospodár

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
GIS - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

vítaná prax v pozemkovom práve, geodetických činnostiach, katastrálnom zákone a uzatváraní zmlúv

SPF spravuje poľnohospodárske nehnuteľnosti vo vlastníctve štátu ustanovené osobitným predpisom a podiely spoločnej nehnuteľnosti vo vlastníctve štátu ustanovené osobitným predpisom. Zároveň nakladá s pozemkami, ktorých vlastník nie je známy okrem pozemkov, ktoré sú lesnými pozemkami, ako aj podielmi spoločnej nehnuteľnosti, ktorých vlastník nie je známy.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3452045  Dátum zverejnenia: 18.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 630,50 € (platová tarifa zamestnancov vo verejnej správe + osobný príplatok ) minimálny plat brutto/ mesiac pri nástupe a počas troj mesačnej skúšobnej doby