Ponúkame poctivé remeslo Mäsiara

Yeme

Miesto práce
Panorama City, Staré Mesto
Termín nástupu
02.03.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Porciovanie čerstvého mäsa, starostlivosť o reprezentatívne vystavenie pultu
- Ochotná a promptná obsluha zákazníkov
- Schopnosť odporučiť a poradiť zákazníkom (základná znalosť kulinárskej úpravy)

- Práca v príjemnom prostredí s moderným vybavením
- Práca s mäsom z najkvalitnejších chovov takmer výlučne zo SR
- Možnosť budúceho kariérneho postupu v perspektívnej a rastúcej firme
- Zamestnanecká zľava na nákup v našich predajniach
- Príplatok za prácu cez víkend, v sobotu 2,5 €/h, v nedeľu 5 €/h, v noci 2,5€/h

Informácie o výberovom konaní

- Pracuje sa na zmeny- ranná, poobedná aj cez víkend

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo - mäsiar, údenár, lahôdkár

Počet rokov praxe

2

- pozitívny vzťah k mäsu a mäsovej výrobe
- znalosť anatómie a skúsenosti s rozrábkou hovädzieho aj bravčového tela vítané
- príjemné a milé vystupovanie, komunikatívnosť
- dôslednosť, zodpovednosť a zmysel pre kvalitu
- ochota učiť sa nové veci

Sme skupina profesionálov, ktorí sa po rokoch skúseností rozhodli priniesť na slovenský trh koncept obchodu s potravinami, v ktorom sa snúbi poctivý prístup s milým personálom, čerstvé dobroty s lokálnou kvalitou. Snažíme sa dokázať, že aj u nás je možné predávať kvalitné potraviny tak, aby sa červenali naše paradajky a nie líca. A preto, hľadáme podobných nadšencov, ktorí vedia robiť svoju prácu dobre a s chuťou.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3870701  Dátum zverejnenia: 14.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac