Reagujte bez životopisu

Pracovník/správca streleckého areálu

Slovenský poľovnícky zväz, regionálna organizácia Kysúc

Miesto práce
2028, Zákopčie
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.07.2023
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovedného a spoľahlivého pracovníka/správcu na údržbu a prevádzku športovo streleckého areálu Zákopčie.
Starostlivosť o chod strelnice a údržbu areálu. Správca zodpovedá za bezpečnosť a dodržiavanie prevádzkového poriadku, prevoz, servis a údržba zariadení, hmotná zodpovednosť za skladové zásoby, práca s kasou a hotovosťou. Pravidelný zápis do evidenčných kníh, udržiavanie poriadku a bezpečnosti v areáli.

Strelnica Zákopčie je zabehnutá a je veľmi obľúbená pre strelcov aj pre nestrelcov a zároveň je areál využívaný aj pre spoločenské a firemné akcie. Našim zákazníkom ponúkame vysoký štandard vybavenia strelnice ako aj služieb a zážitok z návštevy, vyžadujeme preto aktívny prístup, zmysel pre detail, poriadok a prísne dodržiavanie pravidiel. Ponúkaná práca je vhodná pre zodpovedného streleckého nadšenca, ktorý má ambície rozvíjať služby o ktoré je pre atraktivitu každoročne väčší záujem. Veríme, že to budeš práve ty!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

osoba staršia ako 25 rokov, držiiteľ zbrojného preukazu výhodou

Vodičský preukaz

B

SPZ RgO Kysúc je je poľovníckou organizáciou. Má vlastnú právnu subjektivitu. Ako člen Slovenskej poľovníckej komory sa podieľa na chove zveri, starostlivosti o zver a jej životné prostredie vrátane jej lovu.
ID: 4592932  Dátum zverejnenia: 2.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac