Staňte sa súčasťou SPP a pridáte sa tak k najatraktívnejšiemu zamestnávateľovi v kategórii obchod. Zúročte svoju energiu a rozbehnite kariéru na plný plyn.

Operátor Call centra

Miesto práce
Moldavská ul., Košice
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš byť súčasťou firmy, ktorá je najväčším dodávateľom energií na slovenskom trhu a patrí medzi TOP 10 zamestnávateľov v oblasti obchodu a služieb?

Rád komunikuješ s ľuďmi a baví ťa predaj?
Máš skúsenosti s prácou v call centre, príp. s prácou v banke, či poisťovni?
Dokážeš zvládnuť aj náročnejšiu komunikáciou so zákazníkom?
Zvládaš okrem kontaktu s klientom aj administratívnu prácu?

Ak si odpovedal áno a spĺňaš kritériá, zašli nám svoj životopis a pridaj sa do nášho tímu v call centre v Košiciach.

Čo budeš vlastne robiť?
Poskytovať zákaznícky servis existujúcim aj potenciálnym odberateľom zemného plynu a elektrickej energie.
Predávať elektrickú energiu, produkty a služby našej spoločnosti.
Riešiť telefonické, e-mailové, faxové, príp. listové požiadavky, reklamácie a sťažnosti zákazníkov.

Práca pre silnú, stabilnú spoločnosť s viac ako miliónom zákazníkov po celom Slovensku.
Možnosť rozvoja, ďalšieho vzdelávania a odborného rastu.
Rozvinutý systém starostlivosti o zamestnancov a množstvo ďalších benefitov a výhod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchod, energetika, služby, ekonomika

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Požadovaná prax

3

Podmienkou sú:
- výborné komunikačné zručnosti,
- skúsenosti s predajom a ponukou produktov.
Výhodou je:
- skúsenosť s predajom v energetike,
- ovládanie programu SAP.
Odolnosť voči stresu.

Naša spoločnosť priamo nadväzuje na takmer 160-ročnú tradíciu plynárenstva na Slovensku. Sme silná a dynamická spoločnosť, ktorá flexibilne reaguje na súčasný trend v celej európskej energetike. Našim zákazníkom dodávame dve komodity - zemný plyn aj elektrickú energiu. Sme lídrom na trhu dodávky zemného plynu a spoľahlivým partnerom pre vyše 1,3 milióna odberateľov. Šírka služieb poskytovaná všetkým našim zákazníkom, ich dôvera v našu spoľahlivosť a naša snaha o čoraz kvalitnejšie služby nám pomáhajú udržať si pozíciu kľúčového dodávateľa v oblasti plynárenstva na Slovensku. Naše postavenie na energetickom trhu je dané profesionalitou našich zamestnancov, tradíciou a otvorenosťou k zmenám. Ako spoločensky zodpovedná korporácia kladieme dôraz na podporu občianskej spoločnosti, ochranu kultúrnych hodnôt i životného prostredia, ako aj pomoc ľudom v ťažkých životných situáciách.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Veľkoobchod

Pracovné miesto obsadzujeme na dobu určitú, na zastupovanie.

Pretože nie je možné stretnúť sa so všetkými prihlásenými uchádzačmi, do výberového konania budú zaradení iba uchádzači, ktorí spĺňajú vyžadované kritéria.
Všetci uchádzači však budú o výsledku vyrozumení.

Adresa spoločnosti

Slovenský plynárenský priemysel, a.s.
Mlynské nivy 44/a
825 11 Bratislava
ID: 3306207   Dátum zverejnenia: 14.2.2018