Odborný pracovník pre ekonomiku

Slovenský olympijský a športový výbor

Miesto práce
Kukučínova 26, 838 08 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do menšieho tímu hľadáme šikovného zamestnanca na pozíciu odborný pracovník pre ekonomiku s orientáciou na detail, so samostatným prístupom k práci, ktorého náplňou práce bude:

- kontrola správnosti a všetkých potrebných náležitostí účtovných a daňových dokladov v oblasti ekonomiky (napr. tuzemské a zahraničné faktúry - došlé, vyšlé, zálohové, platby / platobné príkazy, dobropisy a pod.)
- vystavovanie faktúr, dobropisov ako aj podkladov k interným dokladom
- príprava a realizácia tuzemských a zahraničných platieb (Multicash)
- kontrola nasledujúcich dokladov: zúčtovanie platobných kariet, mesačná kontrola vyúčtovaní spotreby PHM služobných vozidiel, evidencia dlhodobého majetku, bankové výpisy)
- skladové hospodárstvo: vystavovanie príjemky, výdajky, zabezpečenie podpisov
- vystavovanie ostatných potrebných podkladov pre ekonomickú činnosť, podkladov k výkonu inventarizácie, príprava podkladov pre audítorov a následná spolupráca pri kontrole dokladov
- príprava reportov a výkazov (štatistický úrad a pod.)
- objednávka jedálnych kupónov, evidencia cenín
- výpomoc v prípade potreby: evidencia a vyúčtovanie tuzemských a zahraničných pracovných ciest , evidencia dokladov v pokladniciach, vystavovanie objednávok (kancelárske, čistiace prostriedky a pod.)
- samozrejmosťou je scanovanie, zakladanie a zasielanie dokladov, komunikácia s príslušnými internými zamestnancami či externými subjektmi.

- práca v dynamicky sa rozvíjajúcom občianskom združení
- flexibilný pracovný čas
- stabilný kolektív
- iné

Vaše životopisy a motivačné listy zasielajte výhradne prostredníctvom www.profesia.sk. V prípade veľkého počtu uchádzačov budeme kontaktovať iba tých, ktorí najlepšie spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika

Počet rokov praxe

1

- skúsenosti s podvojným účtovníctvom, ideálne aj prax
- práca v programe OMEGA, najmä skladové hospodárstvo,
- skúsenosť s Helios, Multicash - výhodou
- Word – pokročilý, Excel – pokročilý, resp. expert
-f akturácia – pokročilý
- angličtina – začiatočník resp. stredne pokročilý
Osobnostné predpoklady:
- orientácia na detail, zodpovednosť, schopnosť samostatne riešiť úlohy, systematickosť, flexibilita, tímový hráč

Slovenský olympijský a športový výbor je občianske združenie, ktoré riadi olympijské hnutie na Slovensku. Medzinárodným olympijským výborom (MOV) bol schválený ako slovenský člen tejto organizácie a jediný zástupca Slovenska na olympijských hrách a iných podujatiach MOV. Členmi SOŠV sú národné výbory pre športy, ktoré sa zúčastňujú Olympijských hier ako aj jednotliví športovci.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3330258  Dátum zverejnenia: 8.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou