Odborný pracovník pre ekonomiku

Slovenský olympijský výbor

Miesto práce
Kukučínova 26, 838 08 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do menšieho tímu hľadáme šikovného zamestnanca na pozíciu odborný pracovník pre ekonomiku s orientáciou na detail, so samostatným prístupom k práci, ktorého náplňou práce bude:

- kontrola správnosti a všetkých potrebných náležitostí účtovných a daňových dokladov v oblasti ekonomiky (napr. tuzemské a zahraničné faktúry - došlé, vyšlé, zálohové, platby / platobné príkazy, dobropisy a pod.)
- vystavovanie faktúr, dobropisov ako aj podkladov k interným dokladom
- príprava a realizácia tuzemských a zahraničných platieb (Multicash)
- kontrola nasledujúcich dokladov: zúčtovanie platobných kariet, mesačná kontrola vyúčtovaní spotreby PHM služobných vozidiel, evidencia dlhodobého majetku, bankové výpisy)
- skladové hospodárstvo: vystavovanie príjemky, výdajky, zabezpečenie podpisov
- vystavovanie ostatných potrebných podkladov pre ekonomickú činnosť, podkladov k výkonu inventarizácie, príprava podkladov pre audítorov a následná spolupráca pri kontrole dokladov
- príprava reportov a výkazov (štatistický úrad a pod.)
- objednávka jedálnych kupónov, evidencia cenín
- výpomoc v prípade potreby: evidencia a vyúčtovanie tuzemských a zahraničných pracovných ciest , evidencia dokladov v pokladniciach, vystavovanie objednávok (kancelárske, čistiace prostriedky a pod.)
- samozrejmosťou je scanovanie, zakladanie a zasielanie dokladov, komunikácia s príslušnými internými zamestnancami či externými subjektmi.

- práca v dynamicky sa rozvíjajúcom občianskom združení
- flexibilný pracovný čas
- stabilný kolektív
- iné

Vaše životopisy a motivačné listy zasielajte výhradne prostredníctvom www.profesia.sk. V prípade veľkého počtu uchádzačov budeme kontaktovať iba tých, ktorí najlepšie spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika

Počet rokov praxe

1

- skúsenosti s podvojným účtovníctvom, ideálne aj prax
- práca v programe OMEGA, najmä skladové hospodárstvo,
- skúsenosť s Helios, Multicash - výhodou
- Word – pokročilý, Excel – pokročilý, resp. expert
-f akturácia – pokročilý
- angličtina – začiatočník resp. stredne pokročilý
Osobnostné predpoklady:
- orientácia na detail, zodpovednosť, schopnosť samostatne riešiť úlohy, systematickosť, flexibilita, tímový hráč

Slovenský olympijský výbor (SOV) je občianske združenie, ktoré riadi olympijské hnutie na Slovensku. Medzinárodným olympijským výborom (MOV) bol schválený ako slovenský člen tejto organizácie a jediný zástupca Slovenska na olympijských hrách a iných podujatiach MOV. Členmi SOV sú národné výbory pre športy, ktoré sa zúčastňujú Olympijských hier ako aj jednotliví športovci.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kukučínova 26
838 08 Bratislava
ID: 3330258   Dátum zverejnenia: 8.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou