Technik údržby

Slovenský metrologický ústav

Miesto práce
Karloveská 63, Karlova Ves
Termín nástupu
01.03.2021
900 EUR/mesiacMzdové podmienky budú stanovené podľa dosiahnutej doby praxe a dosiahnutých pracovných výkonov. Funkčný plat je určený v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie prác spojených s technickou správou objektu
- vykonávanie prehliadok zariadení, operatívnej a preventívnej údržby
- vedenie prevádzkových denníkov
- mesačná evidencia stavov meračov
- obsluha a údržba technológií VZT, MaR, elektro, klimatizácie, OST
- odstraňovanie drobných prevádzkových porúch a revíznych závad

Zaujímavá práca v príjemnom kolektíve
Systém zamestnaneckých benefitov
Pružný pracovný čas
Dovolenka nad stanovený rámec zákona (5 dní)
Bezplatné jazykové kurzy

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov do výberového konania:
• štruktúrovaný životopis,
• motivačný list.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrikár/elektrotechnik/mechanik MaR

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

oblasť údržby alebo technickej správy budov

Počet rokov praxe

3

• osvedčenie o spôsobilosti podľa vyhlášky 508/2009 Z. z. § 21, §22 alebo §23 - PODMIENKA
• zdravotná spôsobilosť,
• bezúhonnosť
• praktické technické a manuálne zručnosti
• samostatnosť a zodpovednosť,
• precíznosť,
• flexibilita

Slovenský metrologický ústav ako národná metrologická inštitúcia a orgán štátnej správy pôsobí v zmysle zákona č. 157/2018 Z. z. o metrológii a v zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej „Zákon o metrológii") a jej činnosť je do značnej miery podmienená medzinárodným postavením, dôveryhodnosťou a výsledkami medzinárodného porovnania metrologických činností.

Hlavný prínos SMU pre národné hospodárstvo SR je zabezpečenie jednotnosti a presnosti merania fyzikálnych a technických veličín používaním overených a kalibrovaných meradiel, resp. certifikovaných referenčných materiálov. Ide pritom predovšetkým o meranie v obchode a pri meraniach súvisiacich s platbami, pri ochrane zdravia, bezpečnosti, majetku a životného prostredia, v technológii výroby a v iných oblastiach, kde môžu vzniknúť konfliktné záujmy na výsledkoch merania.
Významný podiel na činnostiach SMU má poskytovanie metrologických služieb, ktoré vykonáva na vysokej odbornej úrovni, zodpovedajúcej postaveniu ústavu ako národnej metrologickej inštitúcie, zaručujúcej kvalitu meraní na národnej i medzinárodnej úrovni.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4024247  Dátum zverejnenia: 22.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac