Všeobecný účtovník- zastupovanie počas MD s možnosťou ďalšej spolupráce (Ref. č.: 3/2019)

Slovenský ľudový umelecký kolektív

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-účtovanie dodávateľských a odberateľských faktúr
-účtovanie pokladne
-účtovanie pohybov, majetku a odpisov
-účtovanie skladu
-účtovanie bankových výpisov
-účtovanie miezd
-tvorba finančných výkazov (FIN)
-štvrťročné spracovanie DPH
-účtovné závierky
-konsolidácia
-kontrola účtovných dokladov, kontrola platobnej disciplíny
-spracovanie podkladov pre vyúčtovanie projektov a pre vypracovanie správ o činnosti a hospodárení
-iné súvisiace účtovnícke práce, podklady a výkazy podľa potrieb organizácie a zriaďovateľa

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1400 € - v závislosti od osobných predpokladov (odmeňovanie v zmysle zákona 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme)

Práca v príjemnom prostredí hneď vedľa Rusovského parku a kaštieľa
Stravné lístky
Rovnomerný pružný pracovný čas
Práca v kultúre

Dovoľujeme si Vás informovať, že kontaktovať budeme výlučne uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky uvedené v pracovnej ponuke.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

4.11.2019 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Práca s programom Softip Profit - pokročilý (podmienkou)

Osobnostné predpoklady
-precíznosť, zmysel pre detail
-samostatnosť
-zodpovedný prístup
-ochota učiť sa
-práca v kolektíve

Slovenský ľudový umelecký kolektív (SĽUK) je štátna profesionálna umelecká inštitúcia, ktorá pôsobí v oblasti umeleckého spracovania a interpretácie folklóru a v oblasti starostlivosti o tradičnú ľudovú kultúru Slovenska. Vznikol v roku 1949. Sídli v Bratislave, v mestskej časti Rusovce, kde má aj svoju stálu scénu – Divadlo SĽUK.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Balkánska 31
853 08 Bratislava - Rusovce

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Aneta Orságová
E-mail: poslať životopis
ID: 3779186   Dátum zverejnenia: 4.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1400 € - v závislosti od osobných predpokladov (odmeňovanie v zmysle zákona 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme)