Zdravotná sestra

Slovenský integračný podnik, o. z.

Miesto práce
Prievozská 6, Bratislava
Termín nástupu
dohodou, najskor však 1.4
Od 1 700 EUR/mesiacOdmeny aj na základe výkonu, a kvality práce (recenzie, spätná väzba od lekárov)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zdravotná sestra pre všeobecného lekára, vedenie evidencie pacientov, komunikácia s poisťovňami, sledovanie skladových zásob, komunikácia s recepciou

Platové ohodnotenie aj od výkonu, mladý kolektív, nefinančné benefity - multisport či iné športové aktivity, v prípade neambulantného dňa možná práca aj z domu, bez víkendovej práce či neplatených nadčasov

V prípade že nás životopis zaujme, sa uchádzačovi ozveme telefonicky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Poliklinika PROFY je zdravotnícke zariadenie, ktoré má ambulancie vo viacerých špecializáciach. PROFY ako značka je na trhu od roku 2014, a v súčasnosti pokrýva 3 zdravotnícke zariadenia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Google Chrome - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Práca s počítačom - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2

komunikatívnosť, zodpovednosť, záujem o prácu, organizačné schopnosti, príjemné vystupovanie

Spoločnosť sa venuje poskytovaniu zdravotnej starostlivosti

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4532372  Dátum zverejnenia: 25.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac