Projektový manažér pre europrojekty

Slovenský hydrometeorologický ústav

Miesto práce
Jeséniova, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Administratívna príprava žiadostí o nenávratný finančný príspevok
• Administrácia implementácie projektu,
• Monitoring priebehu implementácie projektu podľa schváleného harmonogramu,
• Zabezpečovanie dodržiavania pravidiel podľa právnych predpisov týkajúcich sa najmä účtovníctva, rozpočtovania a zosúladenie finančného riadenia s pravidlami systému finančného riadenia štrukturálnych fondov s platnou disciplínou organizácie prijímateľa NFP a to v rámci:
o Príprava žiadostí o platbu,
o Prípadné ďalšie zverené kompetencie v projekte v presne stanovenom rozsahu,
• komunikácia s riadiacimi orgánmi, implementačnými agentúrami a ostatnými subjektami zapojenými do projektov realizovaných SHMU
• Príprava a kompletizácia dokumentácie k monitorovacím správam a jej reportovanie,
• Príprava a realizácia publicity v rámci platného manuálu pre informovanosť a publicitu vydaného riadiacim orgánom,
• Zabezpečenie súladu rozpočtu projektu s finančným plánom,
• Zodpovednosť za dodržiavanie termínov projektového plánu,
• Sledovania a dodržiavanie oprávnenosti výdavkov v projekte podľa zmluvy o NFP,
• Sledovanie napĺňania merateľných ukazovateľov projektu,
• Poskytovanie súčinnosti s ďalšími členmi projektového tímu,
• Príprava projektových správ na pravidelnej báze,

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1200,-EUR v závislosti od skúseností a praxe daného kandidáta

- stabilné zamestnanie
- pružný pracovný čas s príchodom od 6:00 do 9:00 hod.
- príspevok zamestnávateľa do DDS
- gastrolístky v hodnote 4 ,- EUR
- voľný vstup do vybranných jaskýň na území SR

Všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem o danú pracovnú pozíciu, vopred ďakujeme za zaslanie životopisov a sprievodných listov. Kontaktovať budeme iba tých záujemcov, ktorí spĺňajú požadované výberové kritéria. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, verejná správa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v danej problematike min. 1 rok - ideálne
- výborné komunikačné zručnosti
- samostatnosť
- flexibilita
- zodpovednosť a precíznosť
- tímový hráč

Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ) je príspevková organizácia, v pôsobnosti MŽP SR, vykonávajúca hydrologickú a meteorologickú službu na národnej aj medzinárodnej úrovni. Činnosť SHMÚ sa riadi najmä zákonom 201/2009 Z.z. o štátnej hydrologickej službe a štátnej meteorologickej službe.
SHMÚ monitoruje kvantitatívne a kvalitatívne parametre stavu ovzdušia a vôd na území Slovenskej republiky, zhromažďuje, overuje, hodnotí, archivuje a interpretuje údaje a informácie o stave a režime ovzdušia a vôd, popisuje deje v atmosfére a hydrosfére, tvorí a vydáva meteorologické a hydrologické predpovede, výstrahy a informácie.

Jeséniova 17
833 15 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ingrid Grebecová
Tel.: +421903554814
E-mail: poslať životopis
ID: 3805262   Dátum zverejnenia: 7.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1200,-EUR v závislosti od skúseností a praxe daného kandidáta