Manažér pre projekty

Slovenský hydrometeorologický ústav

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
v zmysle zákona 553/2003 o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme od 549,50 € do 787,00 € - základná mzda .

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- implementácia projektu financovaného zo štrukturálneho fondu a štátneho rozpočtu po finančnej a realizačnej stránke
- koordinácia aktivít projektu, cieľov a merateľných ukazovateľov v súlade so zmluvou o nenávratnom finančnom príspevku, príručkou pre prijímateľa a usmerneniami a dodávateľskými zmluvami
- príprava, spracovanie a kompletná administrácia žiadostí o platbu
- príprava a administrácia monitorovacích správ k projektu
- administrácia zmien v rámci projektu
- predkladanie vyžiadanej dokumentácie a súčinnosť pri kontrole projektu zo strany kontrolných orgánov

pružný pracovný čas
37,5 hod. prac. týždeň
príspevok zamestnávateľa na dds
zvýšená základná výmera dovolenky o 5 dní
bezplatný vstup do vybraných jaskýň v SR

požadovaná prax v oblasti riadenia projektov spolufinancovaných z fondov EÚ alebo iných verejných zdrojov

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

19.6.2018 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

komunikačné schopnosti, ochota učiť sa nové veci; zmysel pre detail; zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť

Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ) je príspevková organizácia, v pôsobnosti MŽP SR, vykonávajúca hydrologickú a meteorologickú službu na národnej aj medzinárodnej úrovni. Činnosť SHMÚ sa riadi najmä zákonom 201/2009 Z.z. o štátnej hydrologickej službe a štátnej meteorologickej službe.
SHMÚ monitoruje kvantitatívne a kvalitatívne parametre stavu ovzdušia a vôd na území Slovenskej republiky, zhromažďuje, overuje, hodnotí, archivuje a interpretuje údaje a informácie o stave a režime ovzdušia a vôd, popisuje deje v atmosfére a hydrosfére, tvorí a vydáva meteorologické a hydrologické predpovede, výstrahy a informácie.

Jeséniova 17
833 15 Bratislava
ID: 3389740   Dátum zverejnenia: 15.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   v zmysle zákona 553/2003 o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme od 549,50 € do 787,00 € - základná mzda .